Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 4бр. летни гуми Континентал Премиум К. 1 -195/65/15

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 4бр. летни гуми Континентал Премиум К. 1 -195/65/15

    Здравейте колеги.Ако си търсите много запазени гуми за лятото ,то сте попаднали където трябва :D Майтапа настрана.Продавам 4 броя летни гуми Continental Premium Contact 1 195/65/15 , произведени края на 2004 година.Този модел е със скоростен индекс - 210 км/ч!Гумите са карани два сезона ,врътнал съм им около 10 - 12 хил. км., като грайферът им е около 7-8 мм!!!В сравнение със нова гума от същият модел - разликата е около 3-4 мм максимум!Имам нова гума от същия модел за сравнение - резервната, която не се продава :D .Купувани са за 750 лв. комплекта - 5 броя!Цената ,която искам за гумите е по споразумение, след като ги видите!Ориентировъчно им искам около 250 лв. за четирите, или 140 лв. за две, като може лек коментар - но много лекичък Който ги купи действително ще е много доволен от сделката!Прилагам и снимков материал ,за да видите каква е шарката.За съжаление нямам с какво да снимам гумите.Трябва да се видят лично в София. За желаещи телефона ми е 0888 142 506. Знам ,че е още раничко за летни гуми, но по - придвидливите ще си купят сега такива гуми, защото цената е по-ниска заради по-слабото търсене.напролет ще им искам повечко :D
    Прикачени файлове
    Fiat Grande Punto

    #2
    Явно са ви големички май :D ......и височки :D :D :D
    Fiat Grande Punto

    Коментар


      #3
      Сложи снимка на гумите които продаваш за да се добие предства заслужава ли си .
      Фиат Мареа 1,9 ТД

      Коментар


        #4
        boksan написа:
        Сложи снимка на гумите които продаваш за да се добие предства заслужава ли си .
        Ами пак казвам, че нямам с какво да ги снимам, ама :D
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          Пускай в Бенц форума, там тоя размер е на почит
          ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
          o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

          Коментар


            #6
            KPAHK написа:
            Пускай в Бенц форума, там тоя размер е на почит
            Тенкс! :D Аз съм пуснал навсякъде ама май им е раничко още
            Fiat Grande Punto

            Коментар


              #7
              Гумите са продадени!
              Fiat Grande Punto

              Коментар

              Working...
              X