Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Гонки"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Гонки"

    Колеги не съм сигурен дали точно тук трябва да пусна тази тема но ако съм сгрешил я преместете.Та става въпрос за следното ходили ли сте на "гонки" участвали ли сте в тях аз тази вечер ходих не ми е за пръв път до сега на тях не съм се пускал отделно с приятели 1 ,2 пъти се е случвало?Какво ви е мнението като цяло за уличните състезания?
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Уличните състезания са много хубаво нещо,виждаш се много хора, обменяш опит, виждаш колко ти върви колата, но има някои превъбудени индивиди, заради които стават бели.
    Uno Turbo RulZz

    Коментар


      #3
      ето малко http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3998

      Коментар


        #4
        готино и закрастяващо е стига учасниците да са с ума си

        Коментар


          #5
          Жорко какво става с твойто Пунто ? А и има едно Пунто черно много раздуто няколко пъти го виждам на Слатинска ( не знам дали така се казваше улицата , по която върви автобус 11 перпендикулярна е на Гео Милев ) имаш ли някаква идея на кой е и какво е ?Май е модифицирано ГТ , защото ми се стори , че има кулер , но не знам та ако знаеш нещо мисля , че ще е интересно за всички .
          Слагайте си коланите

          Коментар


            #6
            Аз едно бяло виждам доста често пред блока в Бел Брези парсирано, ГТ пише отзад, отпред е с кулер, много ниско. Сега се сегих да питам - да не е на някой от форума? Мисля че домува в Стрелбище.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              BOIT написа:
              Жорко какво става с твойто Пунто ? А и има едно Пунто черно много раздуто няколко пъти го виждам на Слатинска ( не знам дали така се казваше улицата , по която върви автобус 11 перпендикулярна е на Гео Милев ) имаш ли някаква идея на кой е и какво е ?Май е модифицирано ГТ , защото ми се стори , че има кулер , но не знам та ако знаеш нещо мисля , че ще е интересно за всички .
              те тва слатинското трябва да е на Жорко
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                blagun написа:
                BOIT написа:
                Жорко какво става с твойто Пунто ? А и има едно Пунто черно много раздуто няколко пъти го виждам на Слатинска ( не знам дали така се казваше улицата , по която върви автобус 11 перпендикулярна е на Гео Милев ) имаш ли някаква идея на кой е и какво е ?Май е модифицирано ГТ , защото ми се стори , че има кулер , но не знам та ако знаеш нещо мисля , че ще е интересно за всички .
                те тва слатинското трябва да е на Жорко
                Не е мойто ве ... а точно това раздутото е интересна разработка с интересен мотор .. ама момчето очевидно не пише тук ...иначе мойто не ще само да си направи таблото и си ме чака кротко да му обърна внимание

                Коментар


                  #9
                  Ама как само гадно загатваш "интересна разработка с интересен мотор " :D Аз го виждах и когато беше без броните и беше МНОГО странно , но се разминахме мн бързо та освен ненормалното излъчване за Пунто и огромния кулер нищо не различих . Та не може ли да кажеш нещо повече за интересното Пунто
                  Слагайте си коланите

                  Коментар


                    #10
                    BOIT написа:
                    Ама как само гадно загатваш "интересна разработка с интересен мотор " :D Аз го виждах и когато беше без броните и беше МНОГО странно , но се разминахме мн бързо та освен ненормалното излъчване за Пунто и огромния кулер нищо не различих . Та не може ли да кажеш нещо повече за интересното Пунто
                    http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=8141

                    Коментар

                    Working...
                    X