Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Привет!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Привет!

    Здравейте Фиат манияци :D Имам 2 въпроса към вас...1-вия е защо през 2-3 теми все оплювате голфчетата кола като кола.това че е евтина и здрава и всички селяци си накупиха такива и правят мизерии не значи нищо поне не за модела на ФВ :D 2-рия и по съществен въпрос...търся кола за млада девойка...за 1-ва кола става въпрос.трябва да е малка колица, икономична, бавна но пъргавка, и лесна за управление.препоръчаха ми на много места фиат уно.кой мотор препоръчвате?1.7Д имало и къде мога да погледна с какви мотори разполагат унотата?и поддръжката да е възможно най-евтина!може и бензинов мотор...И най важния фактор-цената :P повече от 800лв няма как да се дадът.

    #2
    За моторите погледни тука-http://catalog.auto.ru/fiat/uno/Определено 1,4ТД си заслужава, доста прилична динамика. Търсиш някое по-запазено, караш го да погледнат и турбината и определено няма да съжаляваш. Само за 800 лв. може да е по-трудно да намериш прилично Уно дизел. Частите са на ниски цени.

    Коментар


      #3
      Re: Привет!

      [quote="vw_golf_2"]Здравейте Фиат манияци :D Имам 2 въпроса към вас...1-вия е защо през 2-3 теми все оплювате голфчетата кола като кола.това че е евтина и здрава и всички селяци си накупиха такива и правят мизерии не значи нищо поне не за модела на ФВ :D Колегите ти отговориха на другите въпроси.Че е евтина, евтина е,но ,че е здрава ....ХМ...лични впечатления от експлоатация на двойка 1.6 турбодизел.Но аре да не задълбаваме,че пак ще стане купон.А виж,че ги накупиха КАЛЪФИ за това си прав на 100 процента!!!Че ви оплюваме през две три теми също не е вярно.Иди във форума на Пежо да видиш/прочетеш/ за какво става въпрос.А каза VW ония още на V-то вадят патлаците и гърмят!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Re: Привет!

        vw_golf_2 написа:
        Здравейте Фиат манияци :D Имам 2 въпроса към вас...1-вия е защо през 2-3 теми все оплювате голфчетата кола като кола.това че е евтина и здрава и всички селяци си накупиха такива и правят мизерии не значи нищо поне не за модела на ФВ :D 2-рия и по съществен въпрос...търся кола за млада девойка...за 1-ва кола става въпрос.трябва да е малка колица, икономична, бавна но пъргавка, и лесна за управление.препоръчаха ми на много места фиат уно.кой мотор препоръчвате?1.7Д имало и къде мога да погледна с какви мотори разполагат унотата?и поддръжката да е възможно най-евтина!може и бензинов мотор...И най важния фактор-цената :P повече от 800лв няма как да се дадът.
        За първия въпрос Нино ти е отговорил :D Сега по втория - нещата както си ги написал така, няма да станат:а) 1-ва кола за млада девойка - малка колица, икономична, бавна, но пъргавка и лесна за управление - Фиат Уно, Пунто, Рено 5, Клио, Пежо 106, 205, ФВ Поло - това са опциите. Бензин - дизел - вие си решавате. б) щом най-важния фактор е цената - 800 лв., за друго освен Лада забрави. Вярно, може да вземеш Уно или Рено 5, и двете от най-старите възвожно, но в какво състояние - шом е за новак шофьор, който се предполага че не разбира от коли, това не е удачен вариант. Помисли за една Лада - няма нищо срамно в това да караш такова нещо, щом тавана на парите ти е 800 лв. Една 2107, или Самара дори, мисля че ще се намери. Вярно, на годинки ще е, може да е с лош външен вид, но това е идаелната кола, на която да се учи някой - ще скача в дупки, ще я ужули при паркиране, все такива неща се случват - ремонтите са и безбожно евтини, гараш на газ, и това е .... Успех!

        Коментар


          #5
          Имам още няколко месеца за размисъл :D Продължавам да обмислям какво да и се вземе...иначе лада не е добър избор.Самарата виж е по добре...ама класиките са се утепали..мноу зле се карат

          Коментар


            #6
            Re: Привет!

            [quote="Nino"]
            vw_golf_2 написа:
            Здравейте Фиат манияци :D Имам 2 въпроса към вас...1-вия е защо през 2-3 теми все оплювате голфчетата кола като кола.това че е евтина и здрава и всички селяци си накупиха такива и правят мизерии не значи нищо поне не за модела на ФВ :D Колегите ти отговориха на другите въпроси.Че е евтина, евтина е,но ,че е здрава ....ХМ...лични впечатления от експлоатация на двойка 1.6 турбодизел.Но аре да не задълбаваме,че пак ще стане купон.А виж,че ги накупиха КАЛЪФИ за това си прав на 100 процента!!!Че ви оплюваме през две три теми също не е вярно.Иди във форума на Пежо да видиш/прочетеш/ за какво става въпрос.А каза VW ония още на V-то вадят патлаците и гърмят!
            Хахахахаха добре си го казал няма да влизам в онзи форум тогава :P

            Коментар


              #7
              vw_golf_2 написа:
              Имам още няколко месеца за размисъл :D Продължавам да обмислям какво да и се вземе...иначе лада не е добър избор.Самарата виж е по добре...ама класиките са се утепали..мноу зле се карат
              Хе-хе, така де майтап да става.Но сега сериозно.Помисли пак колегата emdless4 абсолютно вярно,правилно и аналитично ти го е казал.А за Самарата забрави.Тя си е "западна кола" като идея и техническа поддръжка,но само ,че руска сглобка с всичките произтичащи недостатъци. А виж някоя 2107 или 2105 за тези пари даже и с газова уредба можеш да намериш.В момента поддържам и Рено 5 дизел само мога да ти кажа,че поддръжката му е като на Фиат Брава 1.9 дизел също, даже с една идея по-скъпа,ако говорим за части по окачване,филтри,ремъци,ролки и други.А все-пак пари се изкарват най-правилното решение от този клас според мен и не само, е Фиат-Пунто.Работя по центъра и на по-голямата "Брава" и ям дръвчето често.Колеги с Пунто където паркират и влизат,аз не мога.Също, доста здрав и евтин за поддръжка автомобил.Всеки ден ги катерим и скачаме на и от тротоари!
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                С две думи.Това братко което искаш за 800лв няма как да стане.Кола независимо дали е Фиат Голф Рено Пежо от малките хем да е запазена хем за толкова пари няма да намериш.Така че събирайте поне 2000лв и тогава вече може що годе да се снабдите с нещо свястно.
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #9
                  Re: Привет!

                  vw_golf_2 написа:
                  търся кола за млада девойка...за 1-ва кола става въпрос.трябва да е малка колица, икономична, бавна но пъргавка, и лесна за управление.препоръчаха ми на много места фиат уно.кой мотор препоръчвате?1.7Д имало и къде мога да погледна с какви мотори разполагат унотата?и поддръжката да е възможно най-евтина!може и бензинов мотор...И най важния фактор-цената :P повече от 800лв няма как да се дадът.
                  Найстина Фиат Уно е добра кола за жена ( е нищо че и аз карам уно де... ) Икономична е, пъргава е, може да се паркира почти навсякъде заради малките си размери, частите са най евтини спрямо другите модели фиат.Но, едно голямо НО, за да не прави проблеми на девойката и да може винаги да разчита на колата ще трябва да се ръснеш около 3000.А всъщност говора за новото Уно.Което теб до колкото разбирам не те устройва.
                  Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                  Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                  VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                  VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                  Коментар


                    #10
                    аз си мислех да взмем някакъв коптор за до 800лв....да го кара...да се учи на него и да не ми/ни е жал за колата...а не да изтрескаме някое пунто ’95 примерно и да го прецака да се учи година някъде да види как стои колата на пътя па тогава пунтото :D

                    Коментар


                      #11
                      vw_golf_2 написа:
                      аз си мислех да взмем някакъв коптор за до 800лв....да го кара...да се учи на него и да не ми/ни е жал за колата...а не да изтрескаме някое пунто ’95 примерно и да го прецака да се учи година някъде да види как стои колата на пътя па тогава пунтото :D
                      Ами тогава Панда, /как беше, ще си изкълча пръстите/ Фиат Чинкуеченто или малката Ланчия,мисля че беше Y. Ако пък набараш някой поддържан екземпляр Панда 4х4, може и за риба да ходите.
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        някой продава ли панда 4по4

                        Коментар


                          #13
                          като съм казал коптор не визирам марките които съм изброил...ами състоянието на колите днес се разприказвах с един комшия с панда 750кубика.каза че е ебати животното!не я спира!по цял ден я кара...товари я колкото побира...и не го е предала само дребни проблемчета отвреме навреме...нещо такова искам и аз 2000лв няма как да ги намерим може заемче да дръпнем нещо...но не е това идеята.искам СКАПАНА и евтина кола.външнич вид няма значение може и ръжда да има яко само да не е на важни места.на коша на двигателя примерно :P да издържи 1г. зверски напън и да гори един каскет на 100км търсенето продължава осведомих се и знам какво да търся...иначе гледам някви ладочки застави по 600-700лв в такъв случей мацата няма да кара кола :D

                          Коментар

                          Working...
                          X