Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Броня за типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Броня за типо

    Колеги искам да ви попитам има ли за типо такъв "нож" както на голфовете или не?
    Прикачени файлове
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Според мен няма пък и да има не ми харесва честно казано,да не си някъв снегорин с тва отпред,а пък тия голфаджий толкова ми са противни......?
    Не мрънкай че карам бавно,така или иначе съм пред теб!

    Коментар


      #3
      Не съм виждал Типо с "такова" да ти кажа! А и да му измислиш нещо подобно отдолу само ще го закачаш.
      In Tipo Veritas

      Фиат Типо 1.6 DOHC
      Фиат Стило 1.6

      Коментар


        #4
        Ето една снимка. Аз не бих сложил такова защото става много ниско и ще се закача непрекъснато. Особено в наща мила столица...
        Прикачени файлове
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          а

          Executor написа:
          Ето една снимка. Аз не бих сложил такова защото става много ниско и ще се закача непрекъснато. Особено в наща мила столица...
          а ето така мисля да си правя решетката отпред и веждичките за фаровете дали мога да си намеря такива?,а дали това е оригинално за типо или е правено имам предвид ножа?На бронята до номера това мигачи ли са или аз се бъркам?
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            #6
            1.Бронята като цяло много бие на голфаджийска.2.Вежди за фаровете можеш да си купиш
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              sachma написа:
              1.Бронята като цяло много бие на голфаджийска.2.Вежди за фаровете можеш да си купиш
              абе и на мен на такава ми прилича но мигачите на бронята са добра едия мисля
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #8
                Бате моя съвет е да я направиш само на ниско окачване,тия брони,веждички,боклуци...колкото по изчистена е една кола,толкова по яко стои,цигании колкото искаш....Моят съвет е много ниски пружини,китосват се фугите на броните (фугите на средата на бронята) да се изравни бронята и се пръска в цвета на колата,едни странични прагчета,без мрежи и такива селянии и новата маска с новите фарове,мрежата на новата решетка я заменяш с черна и ще стане много красиво според мен,намираш седичивалволе стопове или пръскаш твоите червени....гледай да не я претрупваш,защото тунинга само загрозява,изпипвай детайлите Успех!
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  с

                  Abarth. написа:
                  Бате моя съвет е да я направиш само на ниско окачване,тия брони,веждички,боклуци...колкото по изчистена е една кола,толкова по яко стои,цигании колкото искаш....Моят съвет е много ниски пружини,китосват се фугите на броните (фугите на средата на бронята) да се изравни бронята и се пръска в цвета на колата,едни странични прагчета,без мрежи и такива селянии и новата маска с новите фарове,мрежата на новата решетка я заменяш с черна и ще стане много красиво според мен,намираш седичивалволе стопове или пръскаш твоите червени....гледай да не я претрупваш,защото тунинга само загрозява,изпипвай детайлите Успех!
                  Така е колега и аз съм на същото мнение колкото може по-изчистено това което съм решил е спортно окачване.прагове,спойлерче отзад от тези малките, а за мигачите и решетката-така колата става по-различна от всички останали (нали за тва ги правим тези подобрения)мерси все пак за съвета.Всичко обаче ще става постепенно.
                  FIAT - TIPO 2.0i.е

                  Коментар


                    #10
                    Ето така го виждам типото ти Така имах впредвид да направиш броните,както и окачването,заглаждане на дръжките на вратите,на нормалната решетка се маха средното ребро и емблемата ФИАТ(слагаш черна спортна мрежа,защото старата пластмасова мрежа няма да стане),само прагове неможах да сложа
                    Прикачени файлове
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      за

                      Мерси за снимката колега супер е така ,за вратите честно казано и аз се замислих но само за задните не мисля че е чак толкова практично и за отпред нали ги знаеш зимата как са фиатките с електрониката ,страх ме е да не стане така че да не мога да си влезна в колата :D
                      FIAT - TIPO 2.0i.е

                      Коментар


                        #12
                        Re: за

                        soulkeeper написа:
                        Мерси за снимката колега супер е така ,за вратите честно казано и аз се замислих но само за задните не мисля че е чак толкова практично и за отпред нали ги знаеш зимата как са фиатките с електрониката ,страх ме е да не стане така че да не мога да си влезна в колата :D
                        Да,става и само със задните дръжки,но си я представи без окачване,вирната как ше е грозна с тези работи
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #13
                          Re: за

                          Abarth. написа:
                          soulkeeper написа:
                          Мерси за снимката колега супер е така ,за вратите честно казано и аз се замислих но само за задните не мисля че е чак толкова практично и за отпред нали ги знаеш зимата как са фиатките с електрониката ,страх ме е да не стане така че да не мога да си влезна в колата :D
                          Да,става и само със задните дръжки,но си я представи без окачване,вирната как ше е грозна с тези работи
                          Определено прав си аз за това казах, че всичко ще става постепенно.Едно въпросче, бях чел някъде че ако си сложа само спортни прожини а амортисьорите са нормални ще се изпуснат много бързо така ли е или не, по принцип има логика и аз така мисля че ще стане но все пак да питам
                          FIAT - TIPO 2.0i.е

                          Коментар


                            #14
                            Re: за

                            soulkeeper написа:
                            Abarth. написа:
                            soulkeeper написа:
                            Мерси за снимката колега супер е така ,за вратите честно казано и аз се замислих но само за задните не мисля че е чак толкова практично и за отпред нали ги знаеш зимата как са фиатките с електрониката ,страх ме е да не стане така че да не мога да си влезна в колата :D
                            Да,става и само със задните дръжки,но си я представи без окачване,вирната как ше е грозна с тези работи
                            Определено прав си аз за това казах, че всичко ще става постепенно.Едно въпросче, бях чел някъде че ако си сложа само спортни прожини а амортисьорите са нормални ще се изпуснат много бързо така ли е или не, по принцип има логика и аз така мисля че ще стане но все пак да питам
                            Много хора са само със спортни пружини без да сменят амортесьори и нямат никакъв проблем,давай смело
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #15
                              ако направиш така бронята при първото закачане ще я разцепиш на две :D

                              Коментар

                              Working...
                              X