Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоизложението...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автоизложението...

    Днес разгледах автоизложението в Международния изложбен център. Италианските возила бяха представени само от FIAT , Alfa Romeo и Lancia не видях .От ФИАТките най-добри впечатления ми направи СТИЛото.

    #2
    Ideata как е ... И колко пари е входа!!!

    Коментар


      #3
      Идеята е супер но аз обърнах най-вече внимание на пандата 4х4 1.3 multijet дизела и на Стило-то... Леле как ме грабна това Стило... Входа е 6 лева, като първите 50 посетителя получават безплатен талон за 10 литра безнин Изложението отваря в 10.00 часа за посетители

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        Стило добре ма аз го видях миналата година. Кога най-сетне на тия автосалони ще има нещо ново. Миналата година отидах специално за да видя двете новости. BMW серия 1 и най-вече да видя Alfa GT. Ядец. Я кажете сега има ли Alfa Brera или Fiat Croma. Ако ги няма не виждам смисъл да ходя на автосалона.
        И двете ги нямаше

        Коментар


          #5
          Humppa написа:
          Идеята е супер но аз обърнах най-вече внимание на пандата 4х4 1.3 multijet дизела и на Стило-то... Леле как ме грабна това Стило... Входа е 6 лева, като първите 50 посетителя получават безплатен талон за 10 литра безнин Изложението отваря в 10.00 часа за посетители
          Humppa и колко струваше 4х4 мултиджет Пандата?Страхотен автомобил.Това е мечтата ми!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Алфите са си в салона в х-л Експо до изложението. И вече всичките изложени са продадени
            ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

            Коментар


              #7
              А колко струва базовата панда

              Коментар


                #8
                Базовата панда с двигател бензикна 1.1 струва 15к леваМултиджета 4х4 дизел 1.3 струва 23к леваЦените са приблизителни, не ги помня точно!

                Коментар


                  #9
                  за 4х4 Multijet мисля, че ще е повече от 23 бона... толкова може да е 1.2 - 60 к.с Иначе някой няма ли да замъкне фотоапарат на туй изложение. Да поснима, че после да пост/не някои снимки?
                  #FiatBg

                  Коментар


                    #10
                    Малко снимки от колекцийката ми от салона.Товаса по-важните премиери - останалото е виждано.Отхвърлих Mercedes B-class, BMW M6 и Peugeot 1007 като модели, които не ме интиргуват с нищо.Фаворит обаче си остава уникалния двигател на Mazda RX-8.

                    Коментар


                      #11
                      Колега, благодарско за снимките ама да ги беше ресайзнал малко щото много трудно се гледат такива огромни.
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        Благодарско и от мен за снимките.Много добре си се справил,пък и ме кефят такива големи и ясни изображения на коли.

                        Коментар


                          #13
                          Поздравления и от мен за колегата Стило! Почти се пренесох и аз на изложението
                          VW Bora Variant 1.6 16V '01

                          Коментар

                          Working...
                          X