Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ...

    ...

    #2
    Хубаво би било да направиш скрийншотовете на линкове така че евентуалните заинтересовани да видят сайтовете в пълен размер и...красота, а не само като малки картинкиШа зема и аз накрая да се предложа на желаещите за сайтове :D Успех!

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        Аааааа не съм лапе :P И не правя сайтове за по два лева :D ..не че си имал предвид мене де Айде няма да ти спамя темата повече

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            wwweb написа:
            Умишлено не съм дал линкове защото някои от сайтовете в момента се поддържат от други хора и меко казано не приличат на това, което сме продали на клиента. Така става, когато се търси евтиното и не се желае поддръжка от фирмата изработила сайта. От лапета дето правят Online магазини за по 2 лв. ми е омръзнало ... ма айде това е доста дълга тема Не случайно вече доста голяма част от фирмите в БГ не пускат в сайтовете си директни линкове към нещата правени от тях!
            те не пускат не само заради това че сайтът е бил променен в последствие ами и да не се види какви са ги свършили с дивелопмента по някога ... а има случаи в които не пускат линк защото новия е по-добър причини много ... а пък понякога ... защото просто малко по обществено известен клиент им е дал проект но не го е удобрил и е намерил други да изработят поръчката а вие за колко правите онлайн магазин грубо така ... принципно съвсем тривиален ?дизайн и после ... да има сърч съвсем опростен ... да има разплащане естествено ... категории 6-7 на брой ...2 - 3 - 4 хилки ? имате ли си написана предварително админска част или някакво приложение като модул което интегрирате в удобрен дизайн или всичко наново ?
            : Der Engel ist Viren :

            Коментар


              #7
              ...

              Коментар


                #8
                wwweb написа:
                VirenEngel написа:
                wwweb написа:
                Умишлено не съм дал линкове защото някои от сайтовете в момента се поддържат от други хора и меко казано не приличат на това, което сме продали на клиента. Така става, когато се търси евтиното и не се желае поддръжка от фирмата изработила сайта. От лапета дето правят Online магазини за по 2 лв. ми е омръзнало ... ма айде това е доста дълга тема Не случайно вече доста голяма част от фирмите в БГ не пускат в сайтовете си директни линкове към нещата правени от тях!
                те не пускат не само заради това че сайтът е бил променен в последствие ами и да не се види какви са ги свършили с дивелопмента по някога ... а има случаи в които не пускат линк защото новия е по-добър причини много ... а пък понякога ... защото просто малко по обществено известен клиент им е дал проект но не го е удобрил и е намерил други да изработят поръчката а вие за колко правите онлайн магазин грубо така ... принципно съвсем тривиален ?дизайн и после ... да има сърч съвсем опростен ... да има разплащане естествено ... категории 6-7 на брой ...2 - 3 - 4 хилки ? имате ли си написана предварително админска част или някакво приложение като модул което интегрирате в удобрен дизайн или всичко наново ?
                Уверявам те, че не заради ДИВЕЛОПМЕНТА линковете липсват. Линковете липсват точно заради 2 сайта от изброените горе. Липсват заради различия в дизайна по-точно. Колкото до цените, ако се интересуваш сериозно, изпрати ми едно конкретно описание и ще ти дадем и цена ...По въпроса за администрацията ти отговарям, че готови неща не използваме!
                е аз грубо исках - цяла спецификация няма смисъл да пиша ... аз съм я написал горе долу ...в проект са нещата ...дизайсърч 4 буттона главно меню - тривиалните .. абаут ... джобс ... шопинг кард ... контакт6 категории - с по 4-5 продуктаразплащанефирмата е малка ...грубо цена търся ... от до + - ...... това с администрацията означава че ще се забави повече проекта нали ? щом няма нещо като готов админ панел който да си интегрирате ...или греша ?
                : Der Engel ist Viren :

                Коментар


                  #9
                  ...

                  Коментар

                  Working...
                  X