Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

me_to_u

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    me_to_u

    бате, виждам, че нищо не може да те спре -хехехех айде нека твоята да е, щом си мислиш, че този комп. се ползва само от един човек -хехехехпопринцип ника е мой, но и други хора ползват компа, ако трябваше да се въведе парало преди да се логнеш, а не направо да влезеш сигурно няма да се получават объркавания Нооооо ти съдиш за хората по постовете, а аз по-това което ми пишат на мен! дилетант е мака дума за теб брато, абсолютен аматьор и дребнав пич си! е докато не полафиш с някой не можеш да го разбереш, дано да бъркам, но с нищо не ми показваш обратното. може да си добър монтьор но само това! което си пипал и виждал го разбираш(горе-долу) виждам, че имаш желание и да си обясняваш нещата малко по-задълбочено, но още трябва да се потрудиш! това е само мое мнение, не ангажирам никого с него и няма място за обиждане! а относно админа който ме упреква, че "нападам" нека внимателно да прочете постовете ако иска и да се поправи ако иска много-много не ми пука наздраве батета и да приключим с тая тема, за мен нищо не разбирате, е може и да има разбирач, но повечето сте самоуки майстори, не че има лошо просто това е истината!успех на всички и наздравеееее от кога го повтарям

    #2
    попринцип ника е мой, но и други хора ползват компа, ако трябваше да се въведе парало преди да се логнеш, а не направо да влезеш сигурно няма да се получават объркавания
    Лек, като не ти е ясно, попитай как става, не е нужно да се объркваш.
    Нооооо ти съдиш за хората по постовете, а аз по-това което ми пишат на мен
    Къде съм написал нещо за твоята начетена личност, което предизвика силно компетентното и квалитетно мнение за мен като "абсолютен аматьор", при условие, че ден по-рано самия ти написа
    "Мето, ясно е, че си наясно с нещата(извини ме за тафтологията)! чел съм твои постове и винаги съм бил впечатлен от семплите и точни обяснения и особено от облещения "krause" в края на поста аз отново казвам,че не настоявам за да съм прав, не съм дребнав, но може би, че съм почти юрист ме кара да детйлирам."
    Но, има шанс това да е някой друг, ползващ "компа ти".
    може да си добър монтьор но само това
    Не съм монтьор.
    за мен нищо не разбирате, е може и да има разбирач, но повечето сте самоуки майстори, не че има лошо просто това е истината!
    Никой не те кара да питаш/пишеш тук насила, ние ще си живеем във заблуда, докато твоята изпълнена с теоретични познания и емпирични зависимости главица мисли над проблемите на съвременното автомобилостроене на съвсем друго ниво. Очарователната ти избухливост сигурно ти помага много в ежедневието като "почти юрист" или "адвокат" в другия пост, а способността да правиш качествени психологически профили те поставя вероятно на върха. Готян,"брато", един единствен аргументиран отговор на поставените по-рано от теб въпроси по темата "компресия=степен на сгъстяване" и "положително влияние на много отработили газове в картера на мотора" ще те направи звезда в теорията на двигателите. Продължаваш обаче да бягаш от тези отговорчета, и плюеш наляво и надясно. Да не захващаме темата за 21 цоловите колела на новите автомобили или пък оборотите на пиньона и короната и по-голямото разстояние. Ама аз нали съм "от детската градина", пак да питам, ще има ли отговорчета...Темата ти е точно за раздел "Консултации"! Леко ще я попреместя, ако не възразяваш.

    Коментар


      #3
      a

      прав си батеееееее аре наздравеееееееаматьор си оставаш, но наздраве

      Коментар

      Working...
      X