Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за нов раздел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за нов раздел

    Според мен би било полезно да се направи раздел "Спорове" или нещо такова, където да се преместват всички теми, които завършват с офтопици поради определен спор, с техническа насоченост естествено. Аз лично съм получил ценна информация от подобни постове в други форуми. Може да е полезно и на други. Естествено това ще решат администраторите.

    #2
    Хайде сега четете внимателно, съсредоточете се върху препинателните знаци и съм сигурна, че от раз ще ви стане ясна всяка една буква... и цялата пунктуация... по темата: Смятам за уместно, при наличието на такава тема (именно тази)... да не пускам нова.., а да отправя предложението си, което е твърде сходно на това на ми ту ю..: струва ми се, че има почва за раздел "плювалник"... - .., като съображенията ми за това предложение са само и единствено да се избегне спама и флууда по другите теми..! Подчертаното касае момента, че не се чувствам обидена, от повода, заради който ми хрумна да отправя това предложение, а именно: моя начин на изразяване (..,който стана обект на тема, целяща да обясни едно явление в българския език, каквото е неправилната употреба на чуждиците...) не се харесал... даже дразнел... доста хора тук! Напротив.., по-скоро си давам сметка, че може би наистина съм провокирала това онтошение, предвид обстоятелството, че не един скочи срещу мен.., така че.., пардон на засегнатите! ... не мога по друг начин! ... като не ви харесвам, дайте си ми картоните... или квото там... раздавате! Това е моя начин за ивинение! Ако не ви се нрави, действайте по вашия си начин!
    FIAT PUNTO 6 SPEED
    FIAT MAREA 1.9 TD

    Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

    Коментар


      #3
      Re: Предложение за нов раздел

      me_to_u написа:
      Според мен би било полезно да се направи раздел "Спорове" или нещо такова, където да се преместват всички теми, които завършват с офтопици поради определен спор, с техническа насоченост естествено. Аз лично съм получил ценна информация от подобни постове в други форуми. Може да е полезно и на други. Естествено това ще решат администраторите.
      Аз не успях да разбера какво точно имаш предвид - вече имаме раздел Премахнати теми - явно не става въпрос за него? Ако темата завърши с много офтопици, преместваме я там, ако съдържа ценна информация, темата трябва да се раздели и оф-топик мненията да се поставят отново в Премахнати теми - така беше до сега, а за какво точно ще служи този раздел Спорове, не успях да разбера...Иначе - ти си администратор и решаваш наравно с нас Хм, чак сега видях от кога ти е постът)) Както и да е, няма да трия моя заради Polly_s. Ако все още стои някакъв такъв проблем - давайте да го решаваме
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        Да де, идеята ми беше от преди "Премахнати теми" да се появи. Сега сме ОК

        Коментар

        Working...
        X