Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

[url]www.totaltherm.com[/url]

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    [url]www.totaltherm.com[/url]

    www.totaltherm.com

    #2
    хубава Ви е страничката, ама "малко" скъпичко продавате....аз от кварталния магазин ал. радиатор Н500 преди две седмици го взех на 16.90 реброто / за елеганса става дума /, ама не е луд тоя дето яде баницата.... пък Вий му искате над 20 лева....ако правиш цяла къща къде ще му излезе края.... тук три лева, там пет....п.п. пък такива на втори пост дето си правят реклама и продават нещо тъй да ги обичам....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      СКЪПИЧКО

      donnna, в общи линии си права за БАНИЦАТА Но нека да те попитам нещо. Този квартелен магазин от къде ли е заредил с IPS, ELEGANCE радиатори ??? - Или от нас или от наш ДИСТРИБУТОР нали ? Негово право е да ги продава по евтино от официалната цена на ВНОСИТЕЛЯ - а задължение на ВНОСИТЕЛЯ е да пази своите дистрибутори, като продава на дребно по обявените официални цени. Не се заблуждавай обаче, че ако поискаш от Тотал Терм оферта за цялостно изграждане на отоплителна инсталация или покупка на не 1 ребро - няма да получиш доста по-добра цена от тази на кварталния магазин. Пробвай ако имаш желание.Желая хубав ден !!! П.С. за втория пост си права - ама само за това сори нов съм още и за сега ползвам форума само да чета информацията, която побликуват многото хора тук. Какво да направя, че все още не съм токова компетентен като ВАС за да мога да изразявам мнение по въпросите. За рекламата - не смятам че е нещо лошо - погледни от гледната точка на човек който търси фирма за изграждане на отоплителна инсталация - и АЗ просто съм помогнал с този линк в тази рубрика и съм му спестил макар и 30мин ровене в нета !!!

      Коментар

      Working...
      X