Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Яка клавиатура и мишка

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Яка клавиатура и мишка

    Продавам клавиатура и мишка Микрософт, Блутуут, трябва само да я кирилизирам, но това си е от мен, ще бъде направено професионално (в компютърна фирма, не от мен лично, естествено ) , в комплекта си има блутуут и батерии много е добра, за някой фенцена на комплекта - 130лв
    Прикачени файлове
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    120лв
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Нещо изтъркани ли са клавишите или така ми се струва?? Направи още една снимка под ъгъл!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        rustson написа:
        Нещо изтъркани ли са клавишите или така ми се струва?? Направи още една снимка под ъгъл!
        Тез клавиатури не се изтъркват толкоз лесно. Простичко са с полупрозрачна пластмаса и от светкавицата прозира надолу под клавишите, иначе на нормална светлина са си екстра...
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          Sandeto написа:
          rustson написа:
          Нещо изтъркани ли са клавишите или така ми се струва?? Направи още една снимка под ъгъл!
          Тез клавиатури не се изтъркват толкоз лесно. Простичко са с полупрозрачна пластмаса и от светкавицата прозира надолу под клавишите, иначе на нормална светлина са си екстра...
          Знам бе и аз така предположих, затова викам под ъгъл да я снима!! Представям си за да е изтъркана какво чудо трябва да е видяла! Също искам да запитам има ли зарядно за батерии в комплекта?
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            опа, не знам дали съм написал, тя клавиатурата си е чистак бърсак нова, не е вадена от пакета, така че няма начин да е изтъркана...клавишите са полупрозрачни и изглежда много добре горе е матово синьо - лъскаво, зарядно за батерии няма, в комплекта са батерии, алкални - енерджайзер, Блутууа е при батериитепп долу на снимките е моята клавиатура - тази, която продавам
            Прикачени файлове
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              BEX---GT---TDi написа:
              120лв
              колега ако заговорим за цена под 100 лева пиши на ЛС и ми я пращай по Еконт
              Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
              75 2.0 TS
              Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

              Коментар


                #8
                правя Фиатска промоция - 100лв :D пп колега, обаче под сто не ми се пада , по-добре да си я задържа, пък може и някой ден да ми дотрябва както и да е, де - остава си на 100лв, за фиатаджии
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  BEX---GT---TDi написа:
                  правя Фиатска промоция - 100лв :D пп колега, обаче под сто не ми се пада , по-добре да си я задържа, пък може и някой ден да ми дотрябва както и да е, де - остава си на 100лв, за фиатаджии
                  Добре колега ;>
                  Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
                  75 2.0 TS
                  Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

                  Коментар


                    #10
                    имаш лично съобщение

                    Коментар


                      #11
                      купена :D , един + от мен за автора на обявата, готин пич, разбрахме се като хората, доволен съм.

                      Коментар


                        #12
                        да, наистина клавиатурата е с нов собственик, да си я ползва със здраве
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар

                        Working...
                        X