Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat TD100 vs Fiat 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat TD100 vs Fiat 1.6 16V

    ...

    #2
    Турбо дизелът е 101 коня има и jtd който е 105 коня а 1.6 16в е 103 коня ,най-бързо ускорява JTD после ТД и накрая е 1,6 16в разбира се разликите не са големи в рамките на около половин секунда са ,тези данни са по каталог и не мога да гарантирам за верността им.
    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
    I am in love with my cars

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        Разликите са много малки и това не може да бъде критерий и си мисля че за определения автомобил ще бъде по точно,и това че е дадено така по каталог не е никакъв критерий.
        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
        I am in love with my cars

        Коментар


          #5
          имам браво тд100 лично и съм карал брава 1.6 16в служебнаи двете вървят, ама бензинката харчи като за световнокарат се съвсем различно- едното е турбо и е дизел, с ниски обороти, другото е високооборотна бензинкана старт сигурно бензиновото ще дръпне отначало, защото дизелът трябва да влезе в обороти за да се включи турбото и трябва да знаеш кога и как да сменяш предавкитеединственото предимство на бензинката е по-тихата работа на двигателя
          Bravo SX TD100, 1997

          Коментар


            #6
            simps написа:
            имам браво тд100 лично и съм карал брава 1.6 16в служебнаи двете вървят, ама бензинката харчи като за световнокарат се съвсем различно- едното е турбо и е дизел, с ниски обороти, другото е високооборотна бензинкана старт сигурно бензиновото ще дръпне отначало, защото дизелът трябва да влезе в обороти за да се включи турбото и трябва да знаеш кога и как да сменяш предавкитеединственото предимство на бензинката е по-тихата работа на двигателя
            Ако вкаращ дизела в оборотите на турбото преди старта - дърпа доста добре от място (само да имаш хубави гуми, че иначе върти)

            Коментар

            Working...
            X