Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тъжен рекорд за 2006 г. - 1042 загинали на пътя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тъжен рекорд за 2006 г. - 1042 загинали на пътя

    Тъжен рекорд за 2006 г. - 1042 загинали на пътяЗа пръв път от 2002 г. насам броят на загиналите по пътищата надвишава 1000 души. Това каза директорът на Главна дирекция

    #2
    Брех, мислех че ще са по-малко от 2005 година. Сега ми е любопитно, ако ни задължат да караме целогодишно на фарове, колко ще се промени тази цифра? И дали ще се дължи на фаровете, или на по-солените глоби?
    Citroen C8 2.2 HDI-FAP 16V 130HP;
    Toyota Yaris 1.0 VVT-i 16V 68HP;
    Toyota Carina II 2.0D 75HP

    Коментар


      #3
      Тази цифра ще намалее само когато спрем да даваме книжки на хора които не го залужават,и когато не си тръгнал с нагласата че ако те спрат ще бутнеш 10 20 лева и готово,просто всички станаха прекалено безотговорни,младежи без никакъв опит кръстосват улиците опитвайки да проверят каква скорост ще вдигне автомобила,мутряги които са далеч от закона и полицаите се страхуват да спират по пътищата,ами няма да намалеят си мисля аз докато всичко това продължава,докато нещо не се промени но от хората от които зависи или не знаят какво е то или по скоро се правят че незнаят.
      Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
      Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
      I am in love with my cars

      Коментар


        #4
        Replay написа:
        Тази цифра ще намалее само когато спрем да даваме книжки на хора които не го залужават,и когато не си тръгнал с нагласата че ако те спрат ще бутнеш 10 20 лева и готово,просто всички станаха прекалено безотговорни,младежи без никакъв опит кръстосват улиците опитвайки да проверят каква скорост ще вдигне автомобила,мутряги които са далеч от закона и полицаите се страхуват да спират по пътищата,ами няма да намалеят си мисля аз докато всичко това продължава,докато нещо не се промени но от хората от които зависи или не знаят какво е то или по скоро се правят че незнаят.
        Четеш ми мисълта Дано всичко, което си написал да се промени
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          Карам си аз таз сутрин посока Бургас и не държа висока скорост щото баира като излезнеш от Варна си е сериозен за моето 55 кончета с метановите бутилки отзаде Пунто. Ми повече от 60-80 почва да ми се дере колата баси. А и не съм и свикнал още. Еййй....то беше свиркане то беше светкане то беше чудо.Тъпаци.Колеги, имайте толерантност към по-бавно движещите се. Не всички са с вашия опит. Не всички са с вашите машини. Изчакайте възможноста си за изпреварване и го направете, а не да подтиквате този пред вас да натиска газта защото видите ли - пречел ви, па вие много бързате. На единия свирчо му изкозирувах и да видите как му омекна отношението. Ама това ли е начина?За мен начина е зверски, ЗВЕРСКИ голби. От по 1000лв. нагоре. Нулева толерантност. Камери навсякъде. Ганьо докато не му бръкнеш в джоба не вдява. Обаче бръкнеш ли - ооо, много бързо се променя. Сопа, ей това ще оправи бг шофЕра. Сопи и за инструктора. Прави намеци на жена ми дето сега кара курса да си платяла изпита щото вече два пъти я късат. 50 пъти нека я скъсат докато не е готова колата няма да я види. Ядосах ли се? Ядосах се. Нищо, ще ми мине.
          Пунто SX 55 '95 Метан

          Коментар

          Working...
          X