Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo GT vs. Golf GTI 8V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo GT vs. Golf GTI 8V

    значи преди малко повече от две години с мой добър приятел си купихме колите почти заедно и все имаме закачка. В началото неговата не беше много в час и го биех с много 400 м три коли...След извесно ходене по сервизи и смяна на това онова накрая проблема се оказа дроселова клапа и даде към 500 лв за нея и колата се оправи. Тогава на божурище го биех с около кола и половина, включихме ли втора го подмнавах. После аз си сложих фобос газов инжекцион, той хвърли катализатора и направи цяла спортна генерация + суперспринт крайно гърне. Пуснахме се на Божурище аз на газ на спортен режим (тогава на бензин бях на 3 цилиндыра понеже един от бензиновите инжектори се беше изключил и не го бях видял тогава), та той на бензин + по широката генерация и махнат катализатор ме би с една кола аз с катализатор и всичко остаало и на газ. Днеска ми дойде чипа който бях порычал и решихме да се пуснеме за последно тоя път аз на бензин преди да чипосам колата. Резултата е: от място за един сфетофар му правя 2-3 коли (аз сым с хубави зимни гуми, той е с галоши). При летящ старт на 2-ра от 50 км/ч колите вырвят едно към едно и на трета започвам много лего да излизам напред. (всичко ми е сток + катализатор). Тия дни като сменя чипа пак ше се пуснеме да видя каква е разликата
    ex Fiat Bravo GT

    #2
    Какви ви бяха времената на Божурище И голфа 3-врат ли беше или 5-врат

    Коментар


      #3
      Похвално колега
      Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
      Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
      I am in love with my cars

      Коментар


        #4
        tradiuli написа:
        Какви ви бяха времената на Божурище И голфа 3-врат ли беше или 5-врат
        3-врат, мойто време е около 17.7 на божурище
        ex Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          За мен "Божурище" и "газ" са взаимно изключващи се понятия
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Абе брат,я светни за какъв голф става дума,че GTI 8V не са само една разновидност,3-ка,2-ка?Голф 2 GTI 8V-PB,EV 112phГолф 3 GTI 8V-2E,ADY 115 ph
            C20XE RULZ

            Коментар


              #7
              това онзи чип ли е за който си говорихме в арената ? ако да живо се интересувам от ефекта .
              Fiat Stilo JTD ....sold
              Volvo C 70 ....

              Коментар

              Working...
              X