Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам Фиат Браво 1.6 103к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам Фиат Браво 1.6 103к.с.

    Колеги продавам Фиат Браво 1.6 103к.с.Колата е произведена 1996 ноември.оптичен тунинг включващ: сменена предна броня, прагове-ABARTH, раздувки на задна броня, спойлер, 15’ лети джанти-MIGLIE MILLA. . колата е напълно обслужена. сменени са: съединител-пълен комплект; окачване-носачи, тампони на макферсони; кормилен накрайник; маншони; кабели и датчици; филтри; ангренажен ремък с двете ролки; масло(преди 500км); предни и задни накладки; колата има пълно автокаско до 13. 10. 2007, както и гражданска отговорност. колата идва с 4 почти нови зимни гуми с железни джанти(тасове), отделно са четирите лети джанти с летни гуми. . стерео ALPINE. единствените забележки са около боята. Цената е 5050лв.и НЕ подлежи на коментар освен ако искате да купите колата без летите джанти или с тях но без зимния комплект гуми. тогава може да се споразумеем за друга цена. телефон за контакти-0899158583 или тук

    #2
    Много хубаво браво колега.Успех с продажбата.А джантите отделно продават ли се че сум навит да ги взема.Много са добри
    -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
    -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

    FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

    Коментар


      #3
      както съм описал по-горе колата се продава с комлект зимни гуми(железни джанти) и летите джанти със летни гуми.ако някой има желание да купи колата, но не му се вадят толкова пари може да я вземе без джантите при което ти колега Bravo 1.6 16v си ми първият в списъка

      Коментар


        #4
        diyan123 написа:
        както съм описал по-горе колата се продава с комлект зимни гуми(железни джанти) и летите джанти със летни гуми.ако някой има желание да купи колата, но не му се вадят толкова пари може да я вземе без джантите при което ти колега Bravo 1.6 16v си ми първият в списъка
        от къде си взе праговете колега .. или така я купи ?
        : Der Engel ist Viren :

        Коментар


          #5
          така я купих с тези прагове.и моля ви нека хората които са заинтересовани от закупуването на колата да пишат в тази тема.тези които имат въпроси ей така между другото да ме питат на л.с.

          Коментар


            #6
            нова цена - 4750лв.

            Коментар


              #7
              колеги цената се променя.-4350 но без летите джанти.Живеем в прекрасна страна където не е никакъв проблем да ти разбият гаража и да задигнат джантите.така че нова цена - 4350лв без летите джанти.в момента е със зимни гуми, почти нови и 14" железни джанти с тасове.чакам коментари и предложения.

              Коментар


                #8
                diyan123 написа:
                колеги цената се променя.-4350 но без летите джанти.Живеем в прекрасна страна където не е никакъв проблем да ти разбият гаража и да задигнат джантите.така че нова цена - 4350лв без летите джанти.в момента е със зимни гуми, почти нови и 14" железни джанти с тасове.чакам коментари и предложения.
                ГАДОВЕЕЕЕЕЕЕ, ето затова колкото искам лети джанти толкова повече се убеждавам да си купя нови тасове.........Съжалявам колега - наистина сме пумиярска страна........
                Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

                Коментар


                  #9
                  Бартер пак за фиат браво, но с доплащане от моя страна интересува ли те ?

                  Коментар


                    #10
                    не.искам по-нова и по-голяма кола.но нещо няма кандидати за тази.никакви предложения......

                    Коментар


                      #11
                      Страшни прагове и "издувки" на задната броня, както и предната броня е добра! Добре ще стоят на бялото Браво от Аватара! Много ниска цена за това Браво, но все пак е 96` . Успех с продажбата....П.С .. Ако не ти представлява трудност би ли ми писал на ЛС колко пари си дал за Праговете, Издувките на задната броня, и за предната броня...Благодаря ти предварително Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

                      Коментар


                        #12
                        джанти

                        Колега джантите продаваш ли ги,ако са и те на пазара драсни ми една цена

                        Коментар


                          #13
                          Гледай датите и годините!!!

                          Коментар


                            #14
                            Колега на предпоследната снимка се вижда как има разминаване от капака и калника, точно над фара!От някакъв удар ли е това?

                            Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                            Коментар

                            Working...
                            X