Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов раздел "Направи си сам"?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов раздел "Направи си сам"?

    Какво ще кажете да има раздел "Направи си сам", където всеки един да помества информация със снимков материал, за това как е направил нещо самичък?Аз лично смятам, че такъв раздел е нужен, за да не се трупат мнения в постове и всеки да дава акъл КОЕ и КЪДЕ колко струва, а да каже КАК го е направил. Следователно който реши да бъде способен да го направи и той сам.Тук визирам последно като пример темата за автотапицерите Много мнения се дават също така и в раздел "Продава".Когато някой пусне, че продава някаква стока, следват мнения "Ти луд ли си?", "Това го има по магазините 10 пъти по-евтино" и т.н.Нека всеки да има право да търси пазар на стоката си, на какавато цена той желае.А дали някой ще си я купи е друг въпрос
    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
    FIAT Punto 99' 1.7 TD

    #3
    Punto 55 SX

    Коментар


      #4
      Re: Нов раздел "Направи си сам"?

      Dodo 155 написа:
      Какво ще кажете да има раздел "Направи си сам", където всеки един да помества информация със снимков материал, за това как е направил нещо самичък?Аз лично смятам, че такъв раздел е нужен, за да не се трупат мнения в постове и всеки да дава акъл КОЕ и КЪДЕ колко струва, а да каже КАК го е направил. Следователно който реши да бъде способен да го направи и той сам.Тук визирам последно като пример темата за автотапицерите Много мнения се дават също така и в раздел "Продава".Когато някой пусне, че продава някаква стока, следват мнения "Ти луд ли си?", "Това го има по магазините 10 пъти по-евтино" и т.н.Нека всеки да има право да търси пазар на стоката си, на какавато цена той желае.А дали някой ще си я купи е друг въпрос
      Това е чудесна идея,мисля че трябваше да я има по отдавна защото много колеги от форума я използват,правят и преправят колите си!Аз съм ЗА!!!
      FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
      FIAT MAREA1.6 16V

      Коментар


        #5
        Определено само ще спечелите. Така ще е по-лесно ако търсиш нещо определено. Ние в Ситроен форума имаме.
        Citroen C8 2.2 HDI-FAP 16V 130HP;
        Toyota Yaris 1.0 VVT-i 16V 68HP;
        Toyota Carina II 2.0D 75HP

        Коментар


          #6
          И аз съм за!Полезно ще е,а и определено форумът ще се развие в положителна насока при направата на един такъв раздел.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #7
            "Често задавани въпроси, технически параметри и съвети" не играе ли ролята точно на такъв раздел? Теми от сорта "Направи си сам" се местят точно там ...

            Коментар


              #8
              Не там се местят теми които са нещо като ръководство за отстраняване на често срещани проблеми.И аз смятам че идеята за "направи си сам" е добра.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #9
                По-скоро се има предвид, ако някой направи нещо сам, да го опише. По възможност и снимки да направи. Така някой, като се сблъска с такъв проблем, да знае как да се оправи.
                Citroen C8 2.2 HDI-FAP 16V 130HP;
                Toyota Yaris 1.0 VVT-i 16V 68HP;
                Toyota Carina II 2.0D 75HP

                Коментар


                  #10
                  И аз гласувах ЗА

                  Коментар


                    #11
                    Май е време да се направи такъв раздел
                    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                    FIAT Punto 99' 1.7 TD

                    Коментар


                      #12
                      Dodo 155 написа:
                      Май е време да се направи такъв раздел
                      Колеги Администратори, ще има ли нов раздел? Ако да, то май е време да бъде създаден и модератор в лицето на Dodo 155 ще е най-добрата комбинация.

                      Коментар

                      Working...
                      X