Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идеи Fiat Ritmo оптичен тунинг.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Идеи Fiat Ritmo оптичен тунинг.

    От години пред вкъщи стои старата ни количка Fiat Ritmo 1.6 мисля че е 80-85 к.с. за годината не съм сигурен дали е 84 или 86 от серията с 4 те фара отпред, не е абарт.Та идеята ми е да и направя добър оптичен тунинг но колкото и да се ровя из интернет не намирам никъкви консумативи за този фиат , ако не ви мързи дайте някъкви идей и кажете броните и праговете на кои автомобил могат да се пригодят за това фиатче В него има голям потенциал Тъй като съм сигурен че много от вас ще ми се присмеят колко съм невеж само ще уточня че съм на 16г и количката ми я дадоха да я правя каквото си искам В момента баща ми кара Ланча Капа.

    #2
    Нали за този става въпрос?Бих променил формата на предния капак. Може би ще може да се сложи предна броня от Типо. Прагове също. Не съм сигурен.
    Прикачени файлове
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Ето един сайт:http://www.ritmo-tuning.tk/И две идей:Лично на мен повече ми харесва черното. Много е изчистено. Ако си креативен предната решетка можеш да си я направиш и сам.
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Много благодаря че се отзовахте толква бързо. Да за това става на въпрос На мен пък ми харесва повече червеното ако е черно

        Коментар


          #5
          А това какво ще рече E un spoiler de BRAVA/Bravo dar merge si pe RITMO sigur partea proasta e pretul undeva pe la 250e dar romanul cum e inventiv gaseste si prin srothuri :D spor la cautat

          Коментар


            #6
            Ако е с 2 врати, имам оригинални пластмаси за вратите и вежди за калниците като на черното ритмо от снимката по-горе

            Коментар


              #7
              Logo а продаваш ли го това ритмо
              Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
              "The best Ferrari is the one that I have still to build"
              Enzo Ferrari (1898-198

              Коментар


                #8
                icecool написа:
                Ако е с 2 врати, имам оригинални пластмаси за вратите и вежди за калниците като на черното ритмо от снимката по-горе
                А продаваш ли ги? И колко им искаш?
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #9
                  icecool написа:
                  Ако е с 2 врати, имам оригинални пластмаси за вратите и вежди за калниците като на черното ритмо от снимката по-горе
                  Благодаря за предложението но мисля че няма да са ми нужни вече си харесах ето това :
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Re: Идеи Fiat Ritmo оптичен тунинг.

                    LoGo написа:
                    От години пред вкъщи стои старата ни количка Fiat Ritmo 1.6 мисля че е 80-85 к.с. за годината не съм сигурен дали е 84 или 86 от серията с 4 те фара отпред, не е абарт.Та идеята ми е да и направя добър оптичен тунинг но колкото и да се ровя из интернет не намирам никъкви консумативи за този фиат , ако не ви мързи дайте някъкви идей и кажете броните и праговете на кои автомобил могат да се пригодят за това фиатче В него има голям потенциал Тъй като съм сигурен че много от вас ще ми се присмеят колко съм невеж само ще уточня че съм на 16г и количката ми я дадоха да я правя каквото си искам В момента баща ми кара Ланча Капа.
                    :D Колега тия фиатки на са ли 105к.с.? :D
                    FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                    FIAT MAREA1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      Ами колега и аз му се чудя уж 80 коня а фърчи кат... абе и аз незнам кат кво Настъпиш го малко и си фанал дерека(поне аз в момента се уча на него)

                      Коментар


                        #12
                        LoGo написа:
                        Ами колега и аз му се чудя уж 80 коня а фърчи кат... абе и аз незнам кат кво Настъпиш го малко и си фанал дерека(поне аз в момента се уча на него)
                        Ако е 1.6л и с два разпределителни вала, тогава е 105к.с.
                        Fiat Ritmo 105TC
                        1600cc 105к.с.

                        Коментар


                          #13
                          евалата, давай в същия дух, аз ако имах такава фиятка на 16, ехеее пусни малко реални снимки, да й видим съъстоянието....пп офф, по повод подписа на горния колега, лудница, във ФВ форума един се подиграваше на друг, че пише бОбина - отдолу му написах да отвори речника преди да се излага
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар


                            #14
                            Ами като се постопли ще го окъпя и ще кача 2-3 снимки то стои от 8 години пред блока как не е изгнило още нямам си и на идея (единствено на левия преден калник е започнало малко но ше се закърпи) Гадното е че боята се е скапала напълно ама си нямате на представа от червено е станало нещо като розовочервеножълто хаха за боята и джантите ще се ухарча най-много но просто съм се влюбил в предницата на тази кола сякаш ме гледа и иска да ми каже нещо (май съм полудял)

                            Коментар


                              #15
                              Май не си единствен Всеки фиатаджия е с това чувство, поне доста от тези, които познавам.
                              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X