Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам гуми YOKOHAMA V500

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам гуми YOKOHAMA V500

    Гумите са 195-60 R15 H88 на 7000км. и са перфектни.Цена на лични ще пбсудиме,защото не знам каква цена да напиша.http://diskol.ru/serj/files/avs_db_v500.gif

    #2
    я ми кажи моля те, тия гуми на Фиат ли си ги карал и на какъв по-точно.питам защото ми трябват 15" гуми но аз съм с Пунто и не знам дали ще станат 60 или ще са му големи.
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #3
      ако е старото пунто няма да ги събере Р15 на 60 колега
      Putno gt powa

      Коментар


        #4
        не съм ги карал на фиата.гумите ги сложи баща ми на една тоята авенсис и ги покара 7000км. я продаде с други гуми и така.Но наистина са читави и са си произведени в японм9ия.Абе гумиет са си чисто нови.

        Коментар


          #5
          Колко броя са?
          Bravo HGT 2001

          Коментар


            #6
            Кажи ми цена колега... И направи една реална снимка, колко броя са верно.. Имам интерес да купя 2 ако са на нормална цена. Може и 4тирите... .. Дай GSMИ.. гумите са Yokohama V500

            Коментар


              #7
              ще направя реална сника и ще я кача,четири са гумите и са наистина перфектни.Ами като кача снимките ще напиша и някаква цена,но моеж да давта предложения,колко попринцип е реално да им се иска на тези гуми,защото никога съм продавал гуми и ще ми направите услуга.

              Коментар


                #8
                Ей сега ги снимах гумите,къде да ги кача снимките,или някой да даде майл да му ги пратя ако има къде да ги качи.

                Коментар


                  #9
                  kiril_dimitrov@mail.bgПрати снимки, дай ГСМ и ще говорим. Да се споразумеем за цена, но и ще ги тестваме на гумаджия. И дота на гумите ако кажеш, ще е добре - 4 цифрички трябва да има там.

                  Коментар


                    #10
                    0887470610 tova mi e telefona,kajete samo kude da ka4a snimkite.

                    Коментар


                      #11
                      Ето снимката..Вече може да съобщиш цената която търсиш. И да видим дали ще има сделка.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Снимките са от вчера,но датата на апрата не е настроена,не че от голямо значение ама аз да си кажа.

                        Коментар


                          #13
                          Продадени.

                          Коментар

                          Working...
                          X