Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

10% отстъпка за членовете на FIAT Форум България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    10% отстъпка за членовете на FIAT Форум България

    В&Д Авто е оторизиран вносител на Бългаския пазар на висококачествени oригинални резервни части, участващи в първичното вграждане в световната автомобилна индустрия.В&Д Авто предлага на достъпни за нашия пазар цени продуктите на марките SACHS, ELRING, MAHLE, KNECHT, TEXTAR , HEPU, BERU, LEMFOERDER и др.За членовете на Клуб България се предлагат 10% отстъпка при онлайн запитвания. За повече информация посетете ни на www.vdauto.com или се свържете с нашия Call Center на телефон 02 / 819 39 39.
    Прикачени файлове

    #2
    То май 10-те процента при онлайн не е само за Фиат България, ами за всички, които поръчват онлайн
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      sachma написа:
      То май 10-те процента при онлайн не е само за Фиат България, ами за всички, които поръчват онлайн
      Ми тогаз да искаме двайсе бре!
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #4
        Да де,само че като направих преди две седмици незаангажиращо запитване,още чакам отговор
        Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

        Коментар


          #5
          ми той човека се е регнал за 1 пост да си направи рекламата защо да влиза пак
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Аз вече пазарувах от тях-поръчах си термостат, не ми взеха капаро, и когато дойде термостата се обадиха да кажат. А накрая и отстъпка ми направиха....
            tempra 1.4ie а сега tipo1.4S

            Коментар

            Working...
            X