Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

4 бр. гуми - Цена 30лв (снимки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    4 бр. гуми - Цена 30лв (снимки)

    Цената е 30 лв за четирите гуми 185/60 R14 DOT 5104 Правя услуга на един приятел така че не знам много за гумите, по негови думи са доста износени но и цената не е много.Ако имате интерес ЛС
    Fiat Bravo 1.6 16V - Бензин

    #2
    Та те имат 4-5 мм граифер, добра цена.
    Punto 55 SX

    Коментар


      #3
      Мдам... тази която е снимана наистина има доволно грайфер... но щом човека е казал, че са доста износени и цената е такава, то явно гуметата не са слънце. Може да са неравномерно износени и като вдигнеш 90 да ти изпадат пломбите, а може и само единия чифт гуми да е с такъв грайфер, пък другия ми се вижда доста изтъркан... а и в крайна сметка каква е тази марка CEAT Spider? Гледам май са някакви полски или чешки...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        До колкото знам тази сниманата е наи-добрата... другите са по-зле (има и неравномерно износени)... но за това пък съм се возил в Бравата на пича и с повече от 100 Км/ч и не ти падат пломбите!Пък и да не забравяме че това прави около 7лв за гума Да, в София са
        Fiat Bravo 1.6 16V - Бензин

        Коментар


          #5
          Като си купих колата беше с точно такива гуми Spider и аз искам да знам нещо повече за тях, ако някой е на ясно да сподели!

          Коментар

          Working...
          X