Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос с повишена трудност - каква е била колата...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос с повишена трудност - каква е била колата...

    ужас!!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 чак на петото гледане отгатнах марката на колата....http://www.fishki.net/comment.php?id=17119
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    BMW купе .Сигурно стълба е минал м/у калника и двигатела за да се постигне този резултат
    Punto 55 SX

    Коментар


      #3
      Кофти случка, чудно при каква скорост е станало това и в какво се е блъснал, че така да се откачи цялата лява страна на колата.PS. Иначе на двигателя пише BMW.
      Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
      Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

      Коментар


        #4
        Като гледам двг-то е 4 цилиндъра може да се предположи максималната скорост донякъде
        Punto 55 SX

        Коментар


          #5
          Без коментар!!!

          Коментар


            #6
            най-отгоре пише - 200 км/ч.
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              donnna написа:
              най отгоре пише - 200 км./ч.
              FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
              FIAT MAREA1.6 16V

              Коментар


                #8
                Вярно. Не че има значение, но ми се въртеше нещо такова в главата.
                Punto 55 SX

                Коментар


                  #9
                  Тоя па шофиора от толкова празно поле , точно стълба нацелил Иначе гледката въобще не е приятна... аз като гледам такива снимки и почвам да карам по-внимателно....
                  Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                  Polo 1.0, юли 1997г.

                  Коментар


                    #10
                    Четох някъде, че в някоя държава качвали на входно/изходните артерий от големите градове катастрофирали коли на стълбове, за да се стряскат шофьорите и да внимават как карат. Тука в София имаше една баничарка пред Мол Ъф София. Аз смятам, че определено ще има ефект от такива неща.

                    Коментар


                      #11
                      Много странен удар лявата част на автомобила буквално е отрязане
                      fiat Marea 1.9td 100

                      Коментар


                        #12
                        Да се трошат, щом като между ушите няма нищо... лошото е че при такива случки доста често има пострадали-невинни. Затова не 250, а 500 лева и нагоре да е глобата за големи превишавания на скоростта и никаква книжка за такива безмозъчни рейсъри...

                        Коментар


                          #13
                          БМВ Е36-КУПЕ 1.8 IS-това е колата и двг-то
                          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                          UNO 1.0 FIRE

                          Коментар


                            #14
                            Тези две мнения ме навеждат на мисълта, че няма да е лошо в този раздел да сложа една "Важна тема", в която да се качват снимки от катастрофи
                            CCB написа:
                            Тоя па шофиора от толкова празно поле , точно стълба нацелил Иначе гледката въобще не е приятна... аз като гледам такива снимки и почвам да карам по-внимателно....
                            +
                            The_Wicker_Man написа:
                            Четох някъде, че в някоя държава качвали на входно/изходните артерий от големите градове катастрофирали коли на стълбове, за да се стряскат шофьорите и да внимават как карат. Тука в София имаше една баничарка пред Мол Ъф София. Аз смятам, че определено ще има ефект от такива неща.
                            На какво мнение сте колеги?

                            Коментар


                              #15
                              doofiat написа:
                              Тези две мнения ме навеждат на мисълта, че няма да е лошо в този раздел да сложа една "Важна тема", в която да се качват снимки от катастрофи
                              CCB написа:
                              Тоя па шофиора от толкова празно поле , точно стълба нацелил Иначе гледката въобще не е приятна... аз като гледам такива снимки и почвам да карам по-внимателно....
                              +
                              The_Wicker_Man написа:
                              Четох някъде, че в някоя държава качвали на входно/изходните артерий от големите градове катастрофирали коли на стълбове, за да се стряскат шофьорите и да внимават как карат. Тука в София имаше една баничарка пред Мол Ъф София. Аз смятам, че определено ще има ефект от такива неща.
                              На какво мнение сте колеги?
                              Аз съм "за"!Ако важат думите на колегата CCB(за всички шофьори се отнася)може и да намалеят катастрофите! :D
                              FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                              FIAT MAREA1.6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X