Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фотоапарат Канон, нов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фотоапарат Канон, нов

    Здравейте, колеги, продавам чисто нов фотоапарат Canon Sure Shot 76, аналогов, в кутия, с упътване, батерия никога не използван... цена - 50лв
    Прикачени файлове
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    40лв,
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      ..я го подари на някое дете да си играе, кои ти купува днеска лентовка
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Смея да заявя,че тази лентовка,ще направи много по-добри снимки от някоя евтина цифровка,а е на половин цена!
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          dudulia написа:
          Смея да заявя,че тази лентовка,ще направи много по-добри снимки от някоя евтина цифровка,а е на половин цена!
          ето, че има и разбиращи пп ако ми подаряват нафтица по бензиностанццийките и аз ще го подаря
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            BEX---GT---TDi написа:
            dudulia написа:
            Смея да заявя,че тази лентовка,ще направи много по-добри снимки от някоя евтина цифровка,а е на половин цена!
            ето, че има и разбиращи пп ако ми подаряват нафтица по бензиностанццийките и аз ще го подаря
            не мислете, че Слави не разбира от фотография :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              далеч не съм казал, че не разбира, не това имах впредвид, просто исках да кажа, че апаратчето не е за изхвърляне поздрави, колеги, ако на някой му трябва да свирка :D става и за подарък
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                .....така е, несъм казал че за нищо нестава, наистина прави снимки много по-добри от доста голяма гама цифрови апарати, но хората се разглезиха с дигиталките (по удобни са им щото щракат докато им хареса снимката) и за съжаление лентовата техника губи позиции с големи темпове. По добре наистина си го пази за подарък ако се появи изгоден случай! Другата лоша новина е че Агфа и Коника спряха да произвеждат филми, дано фуджи и кодак задържат още малко производстваото, щото и аз имам техника която ще трябва да си я слагам в витрината, кофтито е само че не е на цена около 40 лева
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #9
                  да бе, това за кодак и агфо го чувам за пръв път, еми тогава, ще си щракам със него, ама пък то и аз имам дигиталка, просто този го имам от около преди две-3 години - тогава имах три и продадох два за по 70лв, даже съвсем наскоро открих, че този още е в мен, е па, ако някой има идея да свирка, ако не - може да го подаря по някой повод
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар

                  Working...
                  X