Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

05.06.05г.-Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    05.06.05г.-Пловдив

    Колеги ,аз ли пропускам нещо или наистина никой не споменава за срещите вече -е ще има ли такава в неделя
    Croma 2.0 ie
    www.italcars.org


    #2
    За съжаление тази неделя няма да има срещи В момента мислим други варианти за срещи. Като ги измислим ще пиша, а и който има някакви предложения са добре дошли
    Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
    Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
    ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

    Коментар


      #3
      Хайде, решете някаква дата, че вече ми омръзна да пропускам срещите, а пък всеки път се каня... ... ама то работа, работа...
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        #4
        Кога ще има среща в Пловдив,изобщо някои мисли ли по въпроса ???

        Коментар


          #5
          Да бе, какво стана с тези срещи, като гледам доста хора има от Пловдив във форума, стегнете се малко, вижте хората от София как си се срещат редовно! Хайде малко организация!!! :D
          FIAT and NIN the best combination...

          Коментар


            #6
            Като гледам така никой няма мнение по въпроса. Ние с trent се виждаме всеки вторникна бира и тази вечер като се съберем може да измислим някоя дата.

            Коментар


              #7
              Даммм...нашия клуб е двуличен та който иска да се присъедини организация има!!!
              FIAT and NIN the best combination...

              Коментар


                #8
                Къде се виждате на по биричка??? Айде да направим нещо да се съберем повече хора!
                Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                BlueStorm transforms . . .
                . . . !!!

                Коментар


                  #9
                  Ами супер вече сме трима с желание остават още няколко и ще решим къде да правим срещите и кога за да са редовни и удобни на всички, поздравления на BlueStorm
                  FIAT and NIN the best combination...

                  Коментар


                    #10
                    Когато ходих само аз вие къде бляхте? Сам аз с мойта фиатка да ви отсрамвам. Пък и направихме една голяма среща и от тогава нищо.
                    Почиствам пътни знаци.

                    Коментар


                      #11
                      icko PB7932XB написа:
                      Когато ходих само аз вие къде бляхте? Сам аз с мойта фиатка да ви отсрамвам. Пък и направихме една голяма среща и от тогава нищо.
                      Аз не знаех че има такива срещи иначе щях да съм там първи вече работата е ясна само трябва да направим една предварителна среща на бира и да уточним нещата за бъдещи редовни срещи.Ние с trent се виждаме всеки вторник на КЛАСИКА с/у бирената фабрика така че ако искате да се видим пишете, може и другаде нямам нищо против.В Пловдив разтоянията не са на по една туба бензин като в София така че предлагаите.Само се сещам че в петък ще пътувам към морето на почивка и ще отсъствам 16 дни но от там ще следя нещата защото ще имам достъп до нета.

                      Коментар

                      Working...
                      X