PDA

View Full Version : продавам фиат уно 1.1 '88 год. цяло или на 4асти

pakumba
03.06.2005, 14:37
зна4и колата е с удар в бордюр и задния мост не става. ако някой се интерсува да го взема цялото за 400 кинта/върви си, аз го карам, но трябват ремонти/ ина4е давам само пластмасовите 4асти от него-табло, кори, фарове стъкла и т.н. ако някой се интересува да пита

hit-ko
03.06.2005, 22:49
Дай малко повече подробности за това УНО, че на мен ми трябва едно за малко пари. На снимка можем ли да го видим?

pakumba
04.06.2005, 08:33
МОЖЕ да, ще ги пусна след малко тук ама не са правени с цел продажба на колата и са малко панорамни :D ами ина4е гледам, 4е си от ямбол?????? дай на ли4ни ще ти дам пове4е инфоНе можах тук да ка4а снимки дай мейл ще ти пратя там

Plamen Atanasov
16.06.2005, 13:51
зна4и колата е с удар в бордюр и задния мост не става. ако някой се интерсува да го взема цялото за 400 кинта/върви си, аз го карам, но трябват ремонти/ ина4е давам само пластмасовите 4асти от него-табло, кори, фарове стъкла и т.н. ако някой се интересува да питаЗдравей,прати и на мене снимки???

jestera
16.06.2005, 16:43
и на мен на alex.belenkov@mail.bg

pakumba
24.06.2005, 10:45
зна4и колата е с удар в бордюр и задния мост не става. ако някой се интерсува да го взема цялото за 400 кинта/върви си, аз го карам, но трябват ремонти/ ина4е давам само пластмасовите 4асти от него-табло, кори, фарове стъкла и т.н. ако някой се интересува да питаЗдравей,прати и на мене снимки???pi4 ti si ot aitos nali nqma smisal az govorq za sf.vse pak ako darji6 i na tebe 6ti pratq. pak na drugiq pi4 sled malko

Plamen Atanasov
24.06.2005, 14:48
зна4и колата е с удар в бордюр и задния мост не става. ако някой се интерсува да го взема цялото за 400 кинта/върви си, аз го карам, но трябват ремонти/ ина4е давам само пластмасовите 4асти от него-табло, кори, фарове стъкла и т.н. ако някой се интересува да питаЗдравей,прати и на мене снимки???pi4 ti si ot aitos nali nqma smisal az govorq za sf.vse pak ako darji6 i na tebe 6ti pratq. pak na drugiq pi4 sled malkoDa prati mi!!!

pakumba
26.06.2005, 20:19
зна4и колата е с удар в бордюр и задния мост не става. ако някой се интерсува да го взема цялото за 400 кинта/върви си, аз го карам, но трябват ремонти/ ина4е давам само пластмасовите 4асти от него-табло, кори, фарове стъкла и т.н. ако някой се интересува да питаЗдравей,прати и на мене снимки???pi4 ti si ot aitos nali nqma smisal az govorq za sf.vse pak ako darji6 i na tebe 6ti pratq. pak na drugiq pi4 sled malkoDa prati mi!!!а къде да ги пратя? не видях мейл

DODOSPORT
01.09.2005, 22:04
зна4и колата е с удар в бордюр и задния мост не става. ако някой се интерсува да го взема цялото за 400 кинта/върви си, аз го карам, но трябват ремонти/ ина4е давам само пластмасовите 4асти от него-табло, кори, фарове стъкла и т.н. ако някой се интересува да пита Даи телефон за връзка !!!!

pakumba
03.09.2005, 05:47
зна4и колата е с удар в бордюр и задния мост не става. ако някой се интерсува да го взема цялото за 400 кинта/върви си, аз го карам, но трябват ремонти/ ина4е давам само пластмасовите 4асти от него-табло, кори, фарове стъкла и т.н. ако някой се интересува да пита Даи телефон за връзка !!!!ве4е ми остана само таблото от нея. :D ако се беше обадил преди 2 седмици щеше да е друго.