Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Направа на ключ Код2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Направа на ключ Код2

    Здравейте,Както може би повечето от Вас знаят направата на ключ код 2 / резервен ключ или колата няма никакви ключове / е свързано с поръчката на такъв от Дилъра по шаси и чакане на 2 седмици за доставка,а и също така необходимостта от поръчка на Код картата когато липсва също усложнява нещата.От миналата седмица проблема с този модел ключове е решен.Направата на ключ е сведен до 1-2 дни и необходимостта от Код картата е елиминиран .Адреса на ателието ми е в гр.София,бул. Александър Стамболийски №186,бл.10тел. 0888 638 574
    Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

    #2
    код 2

    Ето прескочихме Италянците :D И ние си ги можем.По добре си пазете ключовете .
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Re: Направа на ключ Код2

      mirolock написа:
      Здравейте,Както може би повечето от Вас знаят направата на ключ код 2 / резервен ключ или колата няма никакви ключове / е свързано с поръчката на такъв от Дилъра по шаси и чакане на 2 седмици за доставка,а и също така необходимостта от поръчка на Код картата когато липсва също усложнява нещата.От миналата седмица проблема с този модел ключове е решен.Направата на ключ е сведен до 1-2 дни и необходимостта от Код картата е елиминиран .Адреса на ателието ми е в гр.София,бул. Александър Стамболийски №186,бл.10тел. 0888 638 574
      Поздравления!

      Коментар


        #4
        Здравейте отново,Искам да Ви дам още малко допълнителна информация за новостите които предлагам от скоро.Предполагам ,че някои от Вас са се питали какво означава надписа KEY CODE върху картите на по-новите коли или какво представляват едни метални / пластмасови /пластинки с набити букви и цифри.Та това е кодирана информация за това какво представлява нарязването на вашия ключ.При наличието на такава карта или пластина и при загуба / износване/ на ключа отпада необходимостта от разглобяване на колата и демонтаж на ключалки - просто собственика на МПС-то трябва да пази тези неща и когато му се наложи да дойде при мен в ателието и да му направиме ключа за негова кола.За това съвета ми към всички собственици на коли е: ако имате горепосочените неща да ги пазите , а ако ги нямате да се обърнете към фирмения сервиз и да си ги поръчате.
        Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

        Коментар


          #5
          mirolock написа:
          Здравейте отново,Искам да Ви дам още малко допълнителна информация за новостите които предлагам от скоро.Предполагам ,че някои от Вас са се питали какво означава надписа KEY CODE върху картите на по-новите коли или какво представляват едни метални / пластмасови /пластинки с набити букви и цифри.Та това е кодирана информация за това какво представлява нарязването на вашия ключ.При наличието на такава карта или пластина и при загуба / износване/ на ключа отпада необходимостта от разглобяване на колата и демонтаж на ключалки - просто собственика на МПС-то трябва да пази тези неща и когато му се наложи да дойде при мен в ателието и да му направиме ключа за негова кола.За това съвета ми към всички собственици на коли е: ако имате горепосочените неща да ги пазите , а ако ги нямате да се обърнете към фирмения сервиз и да си ги поръчате.
          Здрасти.Аз нямам код карта за стилото, но зная че на нея трябва да има механичен и електронен код. Имам и двата кода. Това достатъчно ли като информация за е да се изработи ключ с всички функционалности-вграден имобилайзер, дистанционно отключване/заключване и управление на алармата? Алармата е някаква кобра (не е фабрична), но се управлява от бутоните на синия ключ.
          Fiat Stilo 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Stoyan_68Искам да направя уточнение : Новостта е следната- вече мога да правя ключове на които в началота на металната част освен символа който представлява пресечени кръгове с триъгълник има и цифрата 2.Ключовете на които има само символа без цифра се правят почти във всяко второ ателие, обратно на това ключове на които има цифра се поръчват само и единствено по шаси в представителството.Това беше така до скоро.Предварително искам да отговоря на някои които може би ще ме питат- ключовете които правя са чисто механични - нямат вградени фабрично вградени дистанционни в пластмосовити дръжки на ключовете- изработвам втори / трети / ключ за дадената кола с различен електронен код за колата - не копирам вашия ключ- изработването на ключ става след демонтаж на модул от колата и извличането от него на нужната информация
            Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

            Коментар


              #7
              mirolock написа:
              Stoyan_68Искам да направя уточнение : Новостта е следната- вече мога да правя ключове на които в началота на металната част освен символа който представлява пресечени кръгове с триъгълник има и цифрата 2.Ключовете на които има само символа без цифра се правят почти във всяко второ ателие, обратно на това ключове на които има цифра се поръчват само и единствено по шаси в представителството.Това беше така до скоро.Предварително искам да отговоря на някои които може би ще ме питат- ключовете които правя са чисто механични - нямат вградени фабрично вградени дистанционни в пластмосовити дръжки на ключовете- изработвам втори / трети / ключ за дадената кола с различен електронен код за колата - не копирам вашия ключ- изработването на ключ става след демонтаж на модул от колата и извличането от него на нужната информация
              За дистанционното-ясно.Ама как може ключа да е "чисто механичен" и същевременно да има електронен код. На мен ми е все едно дали ключа е "копиран" или е различен, но регистриран за тази кола. Щом паля и тръгвам, значи всичко е ОК. Само дето няма да мога да отключвам дистанционно (доколкото схванах).
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #8
                правилно си схванал,това имах в предвид - без дистанционно, чисто механичен - ключ + чип
                Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

                Коментар


                  #9
                  mirolock написа:
                  правилно си схванал,това имах в предвид - без дистанционно, чисто механичен - ключ + чип
                  Мога ли да те разбера, че на моята Брава, която е с Фиат Код 1 (няма 2-ка след символа) и имам само един син ключ, и го загуба, ще можеш да ми направиш отново син ключ, без да се премахва кода?И ако дойда, ще можеш ли да ми направиш червения (мастер) ключа, защото го нямам?
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    код

                    може да се прави синия донеси ключа на срещата да изкараме кода -номера да не се загубиа червения е по сложно и по скъпо трябва да се пре програмира на ново кода
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      BO,Вярно е това твое предположение.За всички които имат само син ключ вече предлагам и услугата - направа на Червен / Мастер / ключ.
                      Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

                      Коментар


                        #12
                        Здравей колега,това което прочетох е страхотно само ако може да никажеш каква е цената на синия и червения ключ за Фиат Браво.Благодаря предварително!!!!

                        Коментар


                          #13
                          здравей,син ключ - 70лв. / направа на копие/червен ключ - 70лв. / направа на копие/червен ключ - 120лв. / направа при липса на такъв/изтриване на червен ключ - 150лв. / изтриване в имото и моторния компютър и направа на нов червен ключ/За притежатели на клубен стикер - 10% отстъпка. :D
                          Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

                          Коментар


                            #14
                            ключове

                            хайде сега да си вземете и стикери докато не съм ги дал за отстъпките от магазините и други
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #15
                              изтриване на червен ключ - 150лв. / изтриване в имото и моторния компютър и направа на нов червен ключ/
                              Защо някой би искал да си изтрие червения ключ от компютъра при условие, че би му направил нов за 120.Мислиш, че някой би се притеснил, че предишния собственик у когото е останал червения ключ би му разбил колата ли?
                              Пеш
                              ----
                              Ex Peugeot 206 -Служебен
                              ----
                              Ex Brava 1.6 16V ELX

                              Коментар

                              Working...
                              X