Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преден амортисьор - AL-KO Hydro Tech за Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преден амортисьор - AL-KO Hydro Tech за Fiat Brava

    Продавам преден амортисьор AL-KO Hydro Tech за Fiat Brava на около 500 km и на около 5 месеца. Беше на колата ми до вчера. Сменям го защото си купих два чисто нови COFAP от hit-ko. Единия ми амортисьор беше този AL-KO, а другия оригиналният. Реших да го сменя за да са ми и двата нови еднакви, иначе е ЗДРАВ! Като го купувах цената му беше 95 лв.Сега го давам на цена: 20 лв.За контакти ми пишете на ЛС.

    #2
    Би трябвало и гаранция да има ?
    Fiat Punto GT

    Коментар


      #3
      fergy написа:
      Би трябвало и гаранция да има ?
      Няма! ...

      Коментар


        #4
        Нова цена - 30 лв.

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Айде бре ... на никой ли не му трябва амортисьор Нова цена: 20 лв.Ако и тая цена е много ще зема да го зафукам нанякъде ... или ще го продам на части

            Коментар


              #7
              Ако мога да го сложа на фиат браво за преден десен,ще го взема,защото на моята приятелка и тропа десния амортисиор.

              Коментар


                #8
                Няма да имаш проблеми!

                Коментар


                  #9
                  Като започна да карам на три колела може да ми потрябва тогава се надявам да има форум и ще пиша.Не виждам смисъл ,а и за какво да се сменя само единия освен ако не ти трябва АГУ за 15 лв и то ако искаш да я претопиш за цветни метали при което пак си набутан.Извинения.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    rumenmitrev написа:
                    Ако мога да го сложа на фиат браво за преден десен,ще го взема,защото на моята приятелка и тропа десния амортисиор.
                    Tornado може пък да му потрябва на някой, като на колегата ... А и в крайна сметка какво друго ми остава на мен освен да пробвам да го продам, иначе трябва да го хвърля или да го забутам да гние в гаража!

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Наистина мисля да го взема тук до няколко дни,че пук се колебех дали да не сменя и двата предни нейните ама с жена не може да се разбере човек.Ще ти зв. до няколко дни да се разбереме.

                        Коментар


                          #13
                          ОК, няма проблеми!

                          Коментар


                            #14
                            Еее човека го дава за 20лв. какво му плащате
                            Fiat Punto GT

                            Коментар


                              #15
                              20 лева.

                              Коментар

                              Working...
                              X