Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скорости от Уно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скорости от Уно

    Не им разбирам много на тия колички но мисля,че е от 55коня(съдя по това,че е с ремък а не с верига)Скоростите са читави само трябва да им се смени маслото(по-скоро налее защото изтече)Ако имате интерес тук или 0883347985 - ТониПоздрави

    #2
    още се продават

    Коментар


      #3
      Който ги купи получава бонус карета и главини

      Коментар


        #4
        дали са същите като на пунто 55? 95’
        Пунто '95 1.1

        Коментар


          #5
          Shtukata написа:
          Който ги купи получава бонус карета и главини
          Даи някаква цена!Моите са за ремонт и ако ме устроива... :D
          FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
          FIAT MAREA1.6 16V

          Коментар


            #6
            Скоростите се продават в комплект с полуоски,карета,маншони,главини и шенкели+тампона на скоростите за 70лв. като разбирасе цената се коментира за по-сериозните

            Коментар


              #7
              Shtukata написа:
              Скоростите се продават в комплект с полуоски,карета,маншони,главини и шенкели+тампона на скоростите за 70лв. като разбирасе цената се коментира за по-сериозните
              Щука аз ще ги взема ама не мога да се свържа с тебе!къде се изгуби?
              FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
              FIAT MAREA1.6 16V

              Коментар


                #8
                as_novo написа:
                Shtukata написа:
                Скоростите се продават в комплект с полуоски,карета,маншони,главини и шенкели+тампона на скоростите за 70лв. като разбирасе цената се коментира за по-сериозните
                Щука аз ще ги взема ама не мога да се свържа с тебе!къде се изгуби?
                Колега, ако не ти трябват каретата, маншоните и полуоските /и ако са като на Уно 75/ дай да се разберем да си разделим частите и парите
                Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                Коментар


                  #9
                  Crusader написа:
                  as_novo написа:
                  Shtukata написа:
                  Скоростите се продават в комплект с полуоски,карета,маншони,главини и шенкели+тампона на скоростите за 70лв. като разбирасе цената се коментира за по-сериозните
                  Щука аз ще ги взема ама не мога да се свържа с тебе!къде се изгуби?
                  Колега, ако не ти трябват каретата, маншоните и полуоските /и ако са като на Уно 75/ дай да се разберем да си разделим частите и парите
                  колега,до колкото разбрах частите са за 55s,не знам дали ще ти свършат работа. на мен ми трябват скоростите!(ти нали искаше халогени,какво стана)
                  FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                  FIAT MAREA1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    Сега на дневен ред излезе друго /карета/ Халогените ще почакат! А бе нещо много скъпички тия нови карета, ще проверя дали на 55 и 75 са еднакви каретата
                    Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                    Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                    Коментар


                      #11
                      as_novoСори, че стана така но помислих,че си се отказал За мен няма значение кое в кой ще отиде така че се разберете помежду си Иначе цената е както говорихме на лични Чакам някой от вас да се свърже с мен 0883347985 - Тони или ЛСПоздрави

                      Коментар


                        #12
                        сега не разбрах последно за пунто 1,1 S ли са или за уно?Ако пасват от уното скоросната и ако колегите са се отказали да я вземам аз

                        Коментар


                          #13
                          Относно това дали стават за Пунто по-добре попитай някой който разбира,за да няма недоразбрали. Иначе който се свърже първи с мен я взима, защото нито имам лично съобщение нито на гсм-а ми е звъняно!Който е сериозен и ги иска ми се обажда и казва да му ги пазя и нема ядове, а не да си говориме празни приказки.Поздрави

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              Ако можеш погледни моята тема и ако имаш цифров апарат качи тук някоя снимка.Аз търся чашка но може и полуоска да ми трябва Незнам..... http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=14900
                              АЛ.ПЕТРОВ
                              FIAT PUNTO 1.2 8V

                              Коментар

                              Working...
                              X