Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Никога в ДКВ на искърско шосе.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Никога в ДКВ на искърско шосе.

    НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В ДКВ НА ИСКЪРСКО ШОСЕ, НЯКОИ ГО ЗНАЯТ КАТО СЕРВИЗ ФИАТ !!!НА КРАТКО:- ИМА ЕДИН, КОЙТО Е СОБСТВЕНИК-НАЧАЛНИК ТАМ, КАЗВА СЕ КРЪСТЮ ДИМИТРОВ. ТОЙ НИКОГА НЕ КАЗВА ИСТИНАТА. ТАКТИКАТА Е ДА ТЕ КАРА ДА СЕ ЧУСТВАШ ВИНОВЕН, ЧЕ СИ СИ КУПИЛ КОЛА.- ИМАЛ Е АКЦИОНЕРНО ДРУЖЕСТВО С НЕКВИ ИТАЛИАНЦИ И СА ПРОДАВАЛИ И ПОДДЪРЖАЛИ ФИАТ-ЛАНЧА-АЛФА ЗА ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ. НЕЩАТА СА ПРОПАДНАЛИ И СЕГА НЯМА НИЩО ОБЩО С КОГОТО И ДА БИЛО, ДЕЙСТВА САМ, НО ПОМПОЗНИТЕ ХАЛЕТА, РЕКЛАМИТЕ И ТАБЕЛКИТЕ СА ОТ ТОВА ВРЕМЕ. ДНЕС "СЕРВИЗА" Е ПРОСТО ЕДНА КОПАРКА.- Ако влезеш на сайта им ще четеш какви ли не работи - стенд, бояджии, газови уредби. Нищо такова няма. Стенд няма, на бояджия се кара колата на друго място, на теникиджия на друго място, от газови бутилки въобще даже не лъжат, че разбират.- АКО СПОМЕНЕШ, ЧЕ ИМАШ ЗАСТРАХОВКА, ТОВА ОЗНАЧАВА ДА ИЗЦЕДЯТ И ПОСЛЕДНИЯ ЛЕВ КОЙТО СИ ПОЛУЧИЛ, БЕЗ ДА ОПРАВЯТ КОЛАТА КАТО ЦЯЛО, А С ТЕХНИКИ ОТ СОРТА НА: В ОПИСА НА ЗАСТРАХОВАТЕЛЯ ПИШЕ: "ПРЕДЕН КАЛНИК НОВ" И ДИМИТРОВ ПИШЕ НОВ ПРЕДЕН КАЛНИК 300лв. , а ти чука стария. Това че ти си закарал колата да ти я оправя, а не да ти прави оценка на описа на застрахователя няма значение, важно е да се вземат парите от каското. Отговора е "колата е по щета", което не е вярно тъй като схемата караш колата на сервиз, а после застрахователя плаща фактура от известно време вече не се практикува, щото застрахователите се усетиха. Сега или ти я правят те или ти плащат по експертна оценка. В ДКВ колите са още "по щети". - В самия сервиз има всичко на всичко двама-трима работници. За всичко, което се прави по колата се ползват някакви кални майстори по Ботунец и други райони на София, на които се плащат некви жълти стотинки, а на клиента му се спуква манерката.- Такова нещо като гаранция, показани стари части, да те питат кое как да стане, кое да се прави и т.н. няма, , има само ей тва е положението, дай 1500 лв.- Ако кажеш искам да знам колко ще струва ремонта, за да си направя сметката - ще ти кажат добре. Когато се обадиш на третия ден, за да разбереш доллу горе колко ще струва, ще ти кажат аа ми около 3000 лв. Като кажеш "МА КАК, КОЕ Е 3000 лв., СТАРИТЕ ЧАСТИ ЛИ, ЕКСПЕРТНИЯ ТРУД ЛИ КОЕ, НЕ ИСКАМ ДА Я ПРАВИТЕ" ще ти се отговори "колата е почти готова, ние имаме СКЛЮЧЕН ДОГОВОР с Вас" и тем подобни. Разбира се след това чакаш 2 месеца да ти я издадат, уж била готова на третия ден, а тя още не е закарана при горкия пенсионер дето ще се мъчи да ти я чука. - Резултата е впечатляващ - от една страна са исканите хилядарки от друга страна е носещата предница, по която няма нито една нова част нито една!!!Европийски съюз, отношения, качество ... химера.На Искърско шосе не ходете!! Мързи ме да разказвам историята с детайли. ако на някой нещо не му се вярва или му е интересно или вече се е натопил при ДКВ и се чуди какво да прави, нека да пише... ще обсъдим.

    #2
    Разкажи какво е станало, ще е интересно и поучително. Че си е кален сервиза - много ясно!
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Мдам, разкажи поне да знаем...аз ей така си изпатих от Тани сервиз-тоя до моста на Дианабад-първо казаха една цифра, после още 50% отгоре
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        голяма молба

        Като прочетох за този сервиз ми се изправи косата сега чакам да ми вкарат една Алфа Ромео от чужбина каза че ще проверят колата на място и ще ми вкара нещо свястно и необходимите смени на ролки ремаци и т.н. ще ги направят те а сега чета това и направо не знам какво да правя ако има и други хора да знаят нещо за сервиза моля пишете

        Коментар


          #5
          Re: голяма молба

          bobo1234 написа:
          Като прочетох за този сервиз ми се изправи косата сега чакам да ми вкарат една Алфа Ромео от чужбина каза че ще проверят колата на място и ще ми вкара нещо свястно и необходимите смени на ролки ремаци и т.н. ще ги направят те а сега чета това и направо не знам какво да правя ако има и други хора да знаят нещо за сервиза моля пишете
          дкв ще ти вкарват кола от италия ? така ли или не разбрах нещо ?
          : Der Engel ist Viren :

          Коментар


            #6
            отговор

            не колата е от Холандия това знам обче исках да разбера повече дали са добри майстори и дали взимат скъпо просто до сега не сам карал италиански автомобил и нищо не разбирам от тях

            Коментар


              #7
              бягай на далече от ДКВ. колкото може по-далече. това, което съм писал в другата тема е от човек който отгава си нямаше никаква представа от коли (макар че повечето неща, коити ми бяха казали че са ги свъшили са горе-долу добре направени, и все още карам с накладките им, вече 30 000км и има още от тях, а дисковете не са надрани), сега малко се попромениха нещата - ДКВ силно
              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

              Коментар


                #8
                Април месец сменях там ангренажен ремък с ролките.За работа ми казаха 80лв.След 4 часа ми се обадиха казаха,че колата е готова.Отидох,г-н Димитров ми даде ключовете и каза 70лв.Даде ми старите черкуляци.Колата ми още върви.Това е моята среща с DKV.

                Коментар

                Working...
                X