Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

присаждане на фарове за мъгла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    присаждане на фарове за мъгла

    Здравейте , за съжаление моята хубавица няма фарове за мъгла на предната броня , а много ме кефят и искам да и сложа . мога ли да го направя сам и ако да някой би ли ми казал колко ще ми струватфаровте и инсталацията ? благодаря предварително
    Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
    части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
    части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
    тел. 0883437022

    #2
    Re: присаждане на фарове за мъгла

    Rezko написа:
    Здравейте , за съжаление моята хубавица няма фарове за мъгла на предната броня , а много ме кефят и искам да и сложа . мога ли да го направя сам и ако да някой би ли ми казал колко ще ми струватфаровте и инсталацията ? благодаря предварително
    За каква кола става въпрос?Оригинални фарове за Типо(2-ра. отлични) + монтажа мога да ти предложа за 100 лв.

    Коментар


      #3
      виждам, колата е браво. мене хич не ме вълнува, но 100 лв аз преди време исках да правя такива неща и от един немски моторджииски каталог си харесвах фарове за мотор естествено, а както знаете те си светят силничко. не говоря за ксенони или някви такива, най-обикновенни халогенни фарове, за 100 лв ще си купиш 2 чисто нови и ще светиш като охраняем паркинг. е ако търсиш ефект на фарове за мъгла няма да ти свършат работа, но ако търсиш перфектно осветление в нормални условия това са твоите фарове. католога е на луис
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        виждам, колата е браво. мене хич не ме вълнува, но 100 лв аз преди време исках да правя такива неща и от един немски моторджииски каталог си харесвах фарове за мотор естествено, а както знаете те си светят силничко. не говоря за ксенони или някви такива, най-обикновенни халогенни фарове, за 100 лв ще си купиш 2 чисто нови и ще светиш като охраняем паркинг. е ако търсиш ефект на фарове за мъгла няма да ти свършат работа, но ако търсиш перфектно осветление в нормални условия това са твоите фарове. католога е на луис
        Колега,говорим за ОРИГИНАЛНИ фарове(нови около 30 евро-1бр.), а не за свободни съчинения.на тема "присади си сам каквото намериш"

        Коментар


          #5
          Re: ОРИГИНАЛНИ

          rumen59 написа:
          pakumba написа:
          виждам, колата е браво. мене хич не ме вълнува, но 100 лв аз преди време исках да правя такива неща и от един немски моторджииски каталог си харесвах фарове за мотор естествено, а както знаете те си светят силничко. не говоря за ксенони или някви такива, най-обикновенни халогенни фарове, за 100 лв ще си купиш 2 чисто нови и ще светиш като охраняем паркинг. е ако търсиш ефект на фарове за мъгла няма да ти свършат работа, но ако търсиш перфектно осветление в нормални условия това са твоите фарове. католога е на луис
          Колега,говорим за ОРИГИНАЛНИ фарове(нови около 30 евро-1бр.), а не за свободни съчинения.на тема "присади си сам каквото намериш"
          нямам против, кой каквото си иска да прави. аз давам някаква алтернативна идея, каквато е и целта на форума.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            За каква кола става въпрос? Оригинални фарове за Типо(2-ра. отлични) + монтажа мога да ти предложа за 100 лв.
            Мноо ми е чудно как ще присадиш халогени от Типо на Браво па и цената 100 лв. при положение че сам твърдиш че нови са по 30 евро. демек два нови за 120 кинта а ти ги даваш за 100
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар


              #7
              Mury написа:
              За каква кола става въпрос? Оригинални фарове за Типо(2-ра. отлични) + монтажа мога да ти предложа за 100 лв.
              Мноо ми е чудно как ще присадиш халогени от Типо на Браво па и цената 100 лв. при положение че сам твърдиш че нови са по 30 евро. демек два нови за 120 кинта а ти ги даваш за 100
              Ще ти е чудно разбира се ,като не четеш внимателно.Казвам ,че са за Типо и за такава кола ги предлагам.Не става въпрос "волна програма" и присаждане.И са 100 лв. двата включително и монтажа.Но щом колата е Браво да си търси други.Успех в начинанието.

              Коментар


                #8
                май не ме разбрахте - искам най обикновенни фарове за мъгла каквито имат половината бравота - на бронята (все едно са си вградени заводско) не ми трябват толкова за светенето , колкото ме кефи как изглежда колата с тяхискам ги повече за фасон(е много ясно че ще си ги направя и да светят) , мисля да ги взема от някоя морга от друго браво/а имам боя ще им боядисам пластмасовите части , но се чудя как да ги закряпя на бронята . Ясно е че ще падне рязане но с какво да го изрежа ? после как да ги заляпя на самата броня? ей тва се чудя как да направя
                Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
                части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
                части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
                тел. 0883437022

                Коментар


                  #9
                  Повечето халогени по моргите ги продават с броните защо не си вземеш една цяла броня от браво комплект с халогените.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    не съм сигурен че ще ми стигне боята за да я боядисам иначе веднага бих я взел
                    Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
                    части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
                    части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
                    тел. 0883437022

                    Коментар


                      #11
                      Tornado написа:
                      Повечето халогени по моргите ги продават с броните защо не си вземеш една цяла броня от браво комплект с халогените.
                      А горе долу колко пари е бронята в моргата и дали фаровете вървят с нея или само отворите ги има?
                      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        На моргата за броня комплект (с леки забележки) с халогени и стойки ми искаха 200лв.На магазина:нова броня - 78лв.стойки за халогените -15лв./бр.халоген -45лв./бр.-------------------------------------=198лв. :D Всеки си прай предценката аз специално си взех от магазина.

                        Коментар


                          #13
                          Здравейте,искам да направя малко отклонение. Тази тема е много близка до това, което търся но не съвсем точната.Имам Мареа и искам да и сложа халогенни фарове (фарове за мъгла).Инсталацията я имам - електриката не ми е проблем. Самите фарове също ги имам. Под въпрос са ми "гривните" - как да разбера къде точно да изрежа бронята ?Дали е отбелязано от вътрешната страна на бронята мястото на халогенния фар?Как става регулирането на фаровете след монтажа?
                          Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

                          Коментар


                            #14
                            Колега.. виж какво направих аз на моята мареа
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              Колегата с Мареата, вземи си намери ОРИГИНАЛНИ, колата ще стане много по красива Между другото аз съм намислил да сложа два броя Hella Ralye 3000 на мястото на оригиналните където са ми на бронята и ще ги свържа към дългите В момента съм им сложил крушки 130W Rally и пак не ми харесва как светят
                              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                              Коментар

                              Working...
                              X