Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте съвет !

    събрал съм малко пари и искам да си купя Уно 75 или Алфа 33/75 . Идеята е да не се бара двигател/ако има проблем да се отстрани/ и да се докосне отвън! Клоня към уно 75 - мисля спортно окачване , хубави лети черни джанти + нископрофилни гуми / пребоядисване -черно / червено металик! Но за съжаление имам преко сили 2000-2400лв и не знам дали да започвам нещо!
    Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
    "The best Ferrari is the one that I have still to build"
    Enzo Ferrari (1898-198

    #2
    колега, съветвам те за алфа 75 все пак е със задно и ще бъдеш цар :D а и в мобилето гледах една добра В6 за 700лвпп един колега искаше да прави такава алфа силово за състезания, ама нещо се отказа....наистина това е един добър избор, пък и изглеждат наистина злобно
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Тя тая 75-ца за 700лв ше е чудна Знаеш ли в кво приключение ше се вкара... Тия пари дето ги е приготвил колегата няма само за ремонт да му стигнат За тия пари по добре вземи уно, тъкмо да можеш да го направиш както ти се иска. Алфа 33 също е добра идея, но читави трудно се намират, повечето са сдухани от юркане
      FIAT Tipo 1,4mi - EX
      Alfa Romeo 146ti - EX
      Alfa Romeo 156 2,4JTD

      Коментар


        #4
        Re: Дайте съвет !

        Boncho написа:
        събрал съм малко пари и искам да си купя Уно 75 или Алфа 33/75 . Идеята е да не се бара двигател/ако има проблем да се отстрани/ и да се докосне отвън! Клоня към уно 75 - мисля спортно окачване , хубави лети черни джанти + нископрофилни гуми / пребоядисване -черно / червено металик! Но за съжаление имам преко сили 2000-2400лв и не знам дали да започвам нещо!
        Можеш да му сложиш по-интересна броня,праг и ако имаш възможност да го пораздуеш малко за да понесе по-голяма джанта но ти сам знаеш че това са парички.Виж тук има доста не толкова скъпи нещица (колегата Korun ми го препоръча) http://redline-tuning.com/
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          колега ти не взе ли наскоро това Пунто под подписа си .Ако е кола за теб ,защо не направиш някой тунингче на пунтото вместо да вземаш уно едно пунто може да се направи мн добре на външен вид :D
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            BEX---GT---TDi написа:
            колега, съветвам те за алфа 75 все пак е със задно и ще бъдеш цар :D а и в мобилето гледах една добра В6 за 700лвпп един колега искаше да прави такава алфа силово за състезания, ама нещо се отказа....наистина това е един добър избор, пък и изглеждат наистина злобно
            На човека целта му е оптичен тунинг,а на алфите оптичен тунинг не им отива камо ли 75... А тази за 700лв си представям каква е
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              е то една алфа 80 и някоя год колко пари да струва, а тази е 6цилиндровка, да, ако иска оптика, тогава не е най-удачния избор, съгласих се
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                BEX---GT---TDi написа:
                е то една алфа 80 и някоя год колко пари да струва, а тази е 6цилиндровка, да, ако иска оптика, тогава не е най-удачния избор, съгласих се
                Ми примерно ако е читава около 2к
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Уно ...

                  Коментар


                    #10
                    абе да ти кажа, върви и, ама така, оригинално да си изглежда иначе и аз заставам зад уното, ако няма да дрифтваш
                    Прикачени файлове
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #11
                      jorko написа:
                      Уно ...
                      Дай му една снимка на твоето, и няма повече да се чуди :D Ама и отзад го покажи с турбо-капака :D
                      Uno Turbo RulZz

                      Коментар


                        #12
                        Turbolan написа:
                        jorko написа:
                        Уно ...
                        Дай му една снимка на твоето, и няма повече да се чуди :D Ама и отзад го покажи с турбо-капака :D
                        Абе срещнах проблем със снимката , но със сигурност имам една / не особено фотогенична / , дето си е откъм ПървоСериинияГъз на Уно ... оти си турнах такъв капак само заради природно-чаровния спойлер на него :D ... и ся хората викат - , шшш, кво и туй Уно, ве ? Предница от 2 , гъз от 1 ...

                        Коментар


                          #13
                          Много гот се е получило, мноу ма кефи Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
                          Пауър из нотинг уитаут гума
                          Cinq 16v , Delta 1 2.0

                          Коментар


                            #14
                            Punto-то си ми харесва така , то си е за градско каране ! Искам едно Уно да го сваля на земята и да ми дам малко агресивен вид , е това е ...двигател 1.5 ми е идеално
                            Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
                            "The best Ferrari is the one that I have still to build"
                            Enzo Ferrari (1898-198

                            Коментар


                              #15
                              ето за това говоря
                              Прикачени файлове
                              Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
                              "The best Ferrari is the one that I have still to build"
                              Enzo Ferrari (1898-198

                              Коментар

                              Working...
                              X