Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ФИАТ БРАВА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ФИАТ БРАВА

    Дойде време да го сменям Fiat Brava 1600ccДанни:Дата на производство - април 1997 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 103 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 130000 кмЦвят - Сив МеталикОсобености:4(5) ВратиАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикЛети джантиМеталикСерво управлениеХалогенни фаровеЦентр. заключванеДопълнителна информация:Климатик с поленов филтър, Трета стоп светлина, Заден фар за мъгла, Лети джанти, гуми 195/55 R15, чупещ се волан, регулируема по височина седалка на водача, автоматични предни стъкла, пълно авто каско до август 2007, сменен съединител, спортни амортесьори ’КОНИ’ЦЕНА: 5500 лева0886564804

    --------------------

    #2
    ааа

    след като паднаха митата...очакваме по ниски цени....колега!!! ,търся точно такова..,ама ми обещаха от автовоз на 3000 лв-таван,па да видим...в неделя идват
    0888/327-337-skaip:ilkomotor1a

    Коментар


      #3
      Мисля да престанеме с обсъждане на цените, ако човек има интерес да си се пазари... Аз мойта като я направя няма да я продавам за по малко от 5000 и нещо... Дано тех. състояние на бравата да ти е добро за да няма отрицателни мнения след това.. Да не забравяме, че смяна на всички консумативи и обикновенно заподозряните проблеми стига до 1000лв понякога + регистрации, номера ...ако колата има застраховки ала бала над 1000лв. може да дойде така, че... Само успех и това е !

      Коментар


        #4
        Значи консумативите са сменени преди около 15000 хил километра, като я докараха от, ремъци филтри всичко, маслото само от специализирания магазин на фиатп.п. и един приятел си вкара Браво 1,9 дизел като му бяха обещали че ще му е под 5 000, но вече му стъпи на 7 000, такаче знам

        --------------------

        Коментар

        Working...
        X