Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко за газта/метана и електрониката по тях!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Всичко за газта/метана и електрониката по тях!

    Предлагам всичко свързано с газта и метана от клапан до газова инжекциа. И по електрониката от ключ до ламбда контрол система и тайминг аванс процесор. Просто за всичко което се сетите. По другите форуми ме познават като qnis3.

    #2
    Интересувам се от клапан (където е обикновената врътка) за газта с лабда контрол. Ако нв се лъжа на 2.jpg i 4.jpg от твоите снимки.Уредбата ми е слагана в Италия - БРЦ - пише че си има ламбда контрол но не е вързан.Може ли да се направи, ти монтираш ли? Цени? Ако искаш ми отговори на ЛС.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Kакъв аванс процесор можеш да ми предложиш и за какви пари? Нещо допълнително по Типото трябва ли да се слага заради него?Мерси за отговорите в другата тема!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Аз и на мейл ти писах и не можа да ми помогнеш - само ми изпрати разни pdf-и да си търся колата в тях...на разни неразбрани езици...Ако ти по номер на рамата и на двг не можеш да се ориентираш каква ми е колата и какъв ламбда контрол, и какъв тайминг процесор й трябва аз ли, който нищичко не разбирам от коли да ти кажа какво да ми продадеш?Навит съм и ламбда контрол и тайминг адванс процесорда си купя. Колата ми е тази от подписа, нямам представа колко комутатори и какви компютри има по нея, не разбирам испански, италиански, немски...ха сега де?

        Коментар


          #5
          дай цена за ламбда контрола

          Коментар


            #6
            Chaos_ написа:
            Навит съм и ламбда контрол и тайминг адванс процесорда си купя. Колата ми е тази от подписа, нямам представа колко комутатори и какви компютри има по нея, не разбирам испански, италиански, немски...ха сега де?
            Мдам... ни дума ни вопъл ни стон...

            Коментар


              #7
              и аз чакам отговор,а гледам колегата влиза

              Коментар


                #8
                Пишете му на л.с.-аз лично съм го правил много пъти покрай моятя газова,и винаги ми е отговарял с компетентни отговори.Аз лично му правя евала за знанията и уменията които има

                Коментар


                  #9
                  Аз с личните започнах, той ми даде имейл, там продължих и получих някакви неразбираеми за мен файлове в които май не си намерих колата...И това беше.Очевидно за мойта трошка няма инфо

                  Коментар


                    #10
                    Колеги съжалявам но немога да влизам на всякъде. който ме е попитал съм отговорил но получавам доста писма на ден и по някога се случва да забравя за някое но се претоварвам с инфо и ....... който е бил настоятелен съм отговорил и съм му помогнал с каквото мога.Съжалявам ако някой е останал с впечатлението че съм го пренебрегнал но и аз съм човек и не мога да знам всичко или съм забравил за нещо.поздрави и извинения ЯНКО КИРИМОВ

                    Коментар


                      #11
                      Ми то освен и аз да се извиня ако съм прозвучал...засягащонека е мири щастие и любов за всички

                      Коментар


                        #12
                        Според мен няма за какво да се извиняваш!

                        Коментар

                        Working...
                        X