Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов светофар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов светофар

    Да ни е честит в най-скоро време новият светофар на гара Пионер в София. Вече са сложили и стълбовете за уредбата. Как мислите дали ще е от полза? Според мен ще се задръсти още повече с него движението в района
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    #2
    Re: Нов светофар

    Fiat 127 написа:
    Да ни е честит в най-скоро време новият светофар на гара Пионер в София. Вече са сложили и стълбовете за уредбата. Как мислите дали ще е от полза? Според мен ще се задръсти още повече с него движението в района
    не мисля че ще помогне
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      И аз не мисля, че ще помогне. Даже напротив - в момента относително добре се саморегулираше движението, въпреки, че за ляв завой откъм дианабад можесх да си починеш от чакане. Но заради него ще запушат всички останали дестинации. Тъпо.

      Коментар


        #4
        Ееееее сега вече си е.а м.й.а.аТакова задръстване ще настане там, ако светофара не е дълъг, че ще се запуши целия Дианабат. Ако са му сложили зелено по 20 секунди в посока, здръстването си е в кърпа вързано.

        Коментар


          #5
          Май този път общината ще си вкара автогол с тоя светофар. Те хубаво слагат светофари ама що не се допитат веднъж до хората. На тва място според мен много малко народ завива към Симеоново така че е безмисленно според мен
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар


            #6
            добре че са релситедразнят ме, но пък колите намалят и човек може да завие
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар

            Working...
            X