Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

16" лети джанти 4х98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    16" лети джанти 4х98

    Джантите са марка Борбет , модел Каризма. Не са криви , нито изправяни , нито заварявани.16" , 4х98 , j7.5 , ET??. Продават се в комплект с 4 гуми-2бр. Continental - 195/45 R16 и 2бр. Goodyear Eagle F1 - 205/45 R16. Джантите са на приятел и давам два телефона на които да го търсите при интерес: 0887304210 и 0898992224.Цена 650лв. може и бартер за джанти 15" 4х100
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      Дали ще се съберат на Мареата
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        Дали ще се съберат на Мареата
        разбира се !
        Fiat Stilo JTD ....sold
        Volvo C 70 ....

        Коментар


          #5
          Mescalin написа:
          Tornado написа:
          Дали ще се съберат на Мареата
          разбира се !
          Мерси колега за отговора :D

          Коментар


            #6
            колега много ми е интересно как си наврял 4*98 на голф-а ? (той е 4*100) ? фланец ?или джантите са 4*100?

            Коментар


              #7
              и аз много се зачудих дали това са джантите по обявата
              punto 1.2 16v sporting

              Коментар


                #8
                daniel_loko написа:
                колега много ми е интересно как си наврял 4*98 на голф-а ? (той е 4*100) ? фланец ?или джантите са 4*100?
                Слага се дистанционна втулка и плаващи болтове За мен това е простотия, но е решение
                http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                FIAT Punto 99' 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  daniel_loko написа:
                  колега много ми е интересно как си наврял 4*98 на голф-а ? (той е 4*100) ? фланец ?или джантите са 4*100?
                  Koлега просто завиваш болтовете и караш :D Примери много-голф-а в случая 4х100->4х98аз на бравата съм със 4х100 (4х98->4х100) , ладите също така масово се карат с 4х100 макар че и те са 4х98.Най важното от моя скромен опит е централния отвор да пасва точно - ако не ,то се правят втулки.

                  Коментар


                    #10
                    Dodo 155 написа:
                    daniel_loko написа:
                    колега много ми е интересно как си наврял 4*98 на голф-а ? (той е 4*100) ? фланец ?или джантите са 4*100?
                    Слага се дистанционна втулка и плаващи болтове За мен това е простотия, но е решение
                    Аз никога не бих направил такова нещо на моята кола.Няма да ми е гот да зная, че на следващия по-голям завой може я да се скъса шернир я друго нещо.Имаше тема за тея работи в http://www.fiatforum.com/.
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      #11
                      Executor написа:
                      Аз никога не бих направил такова нещо на моята кола.Няма да ми е гот да зная, че на следващия по-голям завой може я да се скъса шернир я друго нещо.Имаше тема за тея работи в http://www.fiatforum.com/.
                      Ми ако колата ти е кошница сичко се случва....Пък и не виждам кво общо има междуболтовото разстояние с шЕрнирите Поне дай пълния линк на темата да видя кво имаш предвид :D

                      Коментар


                        #12
                        nParMaTuK написа:
                        Executor написа:
                        Аз никога не бих направил такова нещо на моята кола.Няма да ми е гот да зная, че на следващия по-голям завой може я да се скъса шернир я друго нещо.Имаше тема за тея работи в http://www.fiatforum.com/.
                        Ми ако колата ти е кошница сичко се случва....Пък и не виждам кво общо има междуболтовото разстояние с шЕрнирите Поне дай пълния линк на темата да видя кво имаш предвид :D
                        Ами има значение, ако знаеш че натоварването в даден момент пада върху някакви пластмасови дистанционни втулки За ФИАТ/Ланчиа/Алфа Ромео = 4х98мм Всичко друго е компромис със сигурноста
                        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                        FIAT Punto 99' 1.7 TD

                        Коментар


                          #13
                          Dodo 155 написа:
                          Ами има значение, ако знаеш че натоварването в даден момент пада върху някакви пластмасови дистанционни втулки За ФИАТ/Ланчиа/Алфа Ромео = 4х98мм Всичко друго е компромис със сигурноста
                          За сигурността си прав , за 4х98 също , а за втулките бих казал че си запознат :D Отивам при стругаря и за 5 лв. ми прави алуминиеви (не съм 100% сигурен ква е сплавта) втулки които се набиват на конус в централния отвор на джантата и работата става приказка.За да свалиш после джантата ти трябват 2-3 шута така си ляга :D (5лв. на втулка)Тъй че пак казвам: не виждам кво общо има междуболтовото разстояние с шарнира.Иначе не отричам че джантата трябва да си ляга добре и не разчитам на пластмасови втулки.Също и избора на болтове е много важен! Има си и там разни специфики :D П.П. Ако искате пуснете една тема в Консултации и там ше си чатиме на воля , че тука стана помия :D

                          Коментар


                            #14
                            Ето и темата:http://www.fiatforum.com/tipo/90832-...Склонен съм да им вярвам!
                            Your wheels, tyres and brakes are your life line, why compromise??
                            One guy using them on his Bravo, lost a wheel on a motorway and ended up in a ditch with serious injuries.
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              колеги дайте да не осираме темата на пича просто ми беше интересно как е наврял джантите...сега да го оставим да си ги продаде а ?

                              Коментар

                              Working...
                              X