Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За форума

    Само предлагам а вие преценете дали е възможно и редно.Когато някой получи лично съобщение индикацията за броя съобщения да се откроява в някакъв друг цвят а не в бял ,че дори и ас не оръщам внимание по някога .
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    твърдо ЗА!

    Коментар


      #3
      Аз ЛС не получавам,така че ми е все тая дали АС ще имам друг цвят...

      Коментар


        #4
        sasco написа:
        Аз ЛС не получавам,така че ми е все тая дали АС ще имам друг цвят...
        Току що ти пратиш едно л.с., че да не се чувстваш пренебрегнат :D :D :D И аз съм ЗА

        Коментар


          #5
          Твърдо ЗА!
          Space Star 1.9 DID

          Коментар


            #6
            И аз съм "ЗА", ще бъде по-удобно.
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #7
              Ето един полезен MOD, чрез който ясно ще се виждат нови съобщения + други неща, ако решат админите.http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic...er=asc&start=0

              Коментар


                #8
                doofiat написа:
                sasco написа:
                Аз ЛС не получавам,така че ми е все тая дали АС ще имам друг цвят...
                Току що ти пратиш едно л.с., че да не се чувстваш пренебрегнат :D :D :D И аз съм ЗА
                :D аз също(може ли и на мен едно лс,щото и аз не съм получавал и не знам как изглежда!)Провери си ЛС,пуснах ти едно за тест...vesko.t
                FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                FIAT MAREA1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  А защо просто не си настроите в профила да ви излиза съобщение в нов прозорец?(Профил, Отвори прозорец при ново лично съобщение: -> Да)
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #10
                    Pecho написа:
                    А защо просто не си настроите в профила да ви излиза съобщение в нов прозорец?(Профил, Отвори прозорец при ново лично съобщение: -> Да)
                    Може да се направи така ама само изкача поп-ъп блокера на експлорера и е много дразнещо. Аз лично съм го изключил. Може наистина текста "Лични Съобщения (1)" да святка в някакъв контрастен цвят...
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      ми то и при мене изкача блокъра и ми е ясно, че имам лс, отделно горе ис излиза голямо поле 1 лично съобщ.
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        При мен са активирани опциите за ЛС, но нито ми изкача нов джам, нито ме уведомява за ново лично съобщение. А това, че не се вижда ясно това "Лични Съобщения (1)" е факт. В неделя пратих ЛС на hit-ko за едни части и още нямам отговор от него, като съм сигурен, че човека все още не е видял, че съм му писал, защото съобщението ми продължава да бъде в папка "Изпратени", но не и в "Получени" ...

                        Коментар


                          #13
                          wwweb написа:
                          При мен са активирани опциите за ЛС, но нито ми изкача нов джам, нито ме уведомява за ново лично съобщение. А това, че не се вижда ясно това "Лични Съобщения (1)" е факт. В неделя пратих ЛС на hit-ko за едни части и още нямам отговор от него, като съм сигурен, че човека все още не е видял, че съм му писал, защото съобщението ми продължава да бъде в папка "Изпратени", но не и в "Получени" ...
                          ами човека е заетдрънни му по телефона
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар

                          Working...
                          X