Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Типо 1,6 DOHC на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Типо 1,6 DOHC на части

    Продавам на части Фиат Типо 1,6 DOHC1989 год.По километраж 152000 км.Колата съм я карал близо 11 години, но съм минал само около 60.000 км. Има газова уредба на 3 години.Ходовата й част е в много добро състояние, с изключение на тампоните на амортисьорите. Има някакъв проблем със съединителя, но според мен не е феродов или притискателен диск. Сменяни са преди 1,5 - 2 години, а колата не е в движение от близо година.По двигателя няма никакви проблеми.Има теч от хидравличната рейка, но иначе хидравликата работи нормално.Колата е с дигитално табло и предни електрически стъкла. Има Централно заключване на вратите откъм шофьора (от другата страна не работят)В момента колата е без акумулатор и не е в движение.Предните гуми са на около 5-8 000 км. Купувал съм ги чисто нови.Голяма част от тенекиите на колата са поизгнили (някои доста).Колата се продава само на части. Цена при покупка на цялата кола - 650 лв.За контакти - Сашо 0889494888
    Прикачени файлове

    #2
    Интересувам се от Резистора на който регулира мощноста на вентилатора на парното. (еPER - 7ма част)Също така от решетките за колоните и задната кора, ако не е рязана! Последните две не са задължителни, но все пак ще те помоля да дадеш цена поотделно. Също така колата тъмно сива ли е или зеленикаво синя? Че на различните снимки изглежда различно. Ако е тъмно сива се интересувам и от предната решетка! Мерси предварително!Edit: Всичко това е в случай, ако искаш да продаваш на части. Защото ако се намери някой добър човек да я вземе и да я стегне ще бъде прекрасно!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Аз искам капачето на пепелника,кажи цена
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Лявото странично огледало и таблото-цена?
        Fiat TIPO 1.6 i.e. DOHC

        Коментар


          #5
          tipchocar имаш лично съобщение отговаряй скоро

          Коментар


            #6
            Колега интересува ме хидравличната помпа дали ти е в ред, и колко ще и търсиш! И ако евентуално знаеш дали е алуминиева или чугунена.
            Bravo HGT 2001

            Коментар


              #7
              Вентилатора за охлаждане на радиатора-здрав ли е и колко му искаш?
              Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

              Коментар


                #8
                Утре ще мога да ви дам инфо за цените на частите, които ви интересуват. За момента има две оферти за цялата кола и предпочитам да я продам накуп. Проблемът е, че нямам място където да може да се разглобява колата на спокойствие .

                Коментар


                  #9
                  Колега ако не стане далаверата да я продадеш на куп, драсни една цена за скоростна кутия ако обичаш.Мерси!!!

                  Коментар


                    #10
                    Колко за изпускателния колектор (ако не си я продал вече де)? Че тази част от колата много трудно се намира
                    149 C2 046

                    Коментар


                      #11
                      Имаш ли кората на багажника? Цена?
                      Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

                      Коментар


                        #12
                        Имаш ли кората на багажника? Цена?
                        Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

                        Коментар


                          #13
                          Имаш ли кората на багажника? Цена?
                          Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

                          Коментар


                            #14
                            Я кажи за жабката една цифра (за вратичката, която се затваря) и още една за цялата средна конзола. Става въпрос за пластмасите където се поставят радиото, пепелника, скоростния лост и ръчната спирачка.
                            Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                            Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                            Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                            Коментар

                            Working...
                            X