Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

стават ли спирачки от браво 1.8 за 1.6?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    стават ли спирачки от браво 1.8 за 1.6?

    Трябва да си сменям спирачните дискове, и се замислих дали не може да си испраскам едни от браво 1.8. те са вентилирани и предполагам че ще спира по-яко. ама не знам дали става по някъкъв начин - примерно, ако се сменнят и спирачните апарати...някъкви идеи...?
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    #2
    Re: стават ли спирачки от браво 1.8 за 1.6?

    charlie написа:
    Трябва да си сменям спирачните дискове, и се замислих дали не може да си испраскам едни от браво 1.8. те са вентилирани и предполагам че ще спира по-яко. ама не знам дали става по някъкъв начин - примерно, ако се сменнят и спирачните апарати...някъкви идеи...?
    Moже,аз ще метам на пунтото спирачки от купе или крома турбо(тея оъ купе са брембо,ама не се намират лесно),иначе имам едни големи дискове ама са за отзаде(големи са колкото предните ми сега и за тва не ги метам още)
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      тоест, докопвам едни спирачни апарати и дискове от 1.8 и си ги пляскам на мястото на мойе и съм ок?да не се окаже че после ще имам да продавам 2х спирачни апарата и 2х спирачни диска за браво 1.8... ?
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар

      Working...
      X