Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

4бр.летни гуми YOKOHAMA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    4бр.летни гуми YOKOHAMA

    Имат 3-4mm грайфер 205/55/15Мога да изпратя снимки на mail.Цена 60лв.
    Brava JTD ELX
    105 к.с.99"

    #2
    интересува ме

    аиде моляте ми прати някои снимки на bulgaro66@hotmail.com много се заинтересувах! предполагам 4е за браво 1.9 jtd няма да му тежат 205.аиде моляте прати и ще се договорим нещо

    Коментар


      #3
      60 лв едната или всичките.... :D

      Коментар


        #4
        mitkomar написа:
        60 лв едната или всичките.... :D
        За четрите
        Brava JTD ELX
        105 к.с.99"

        Коментар


          #5
          взимам ги

          приятел направи една малко по добра цена и идвам още утре да ги взимам! сериозно!! но нали знаеш че без пазарлак не става :P

          Коментар


            #6
            Re: взимам ги

            beliq написа:
            приятел направи една малко по добра цена и идвам още утре да ги взимам! сериозно!! но нали знаеш че без пазарлак не става :P
            Прав си,че без пазарлак не става,обаче ми се струва,че по 15лв.за гума 15цола е доста добра оферта Yellow_Flash_Colorz_PDT_17 +безплатна доставка
            Brava JTD ELX
            105 к.с.99"

            Коментар


              #7
              ее как да стане аз съм от софия!! нямаш ли си работа из софия?? да ги взема направо

              Коментар


                #8
                Ще ти ги докарам някъде аз всеки ден пътувам до Софя.Трябва само да се разберем къе и кога-тъкмо ще изпием по една бира ,но ако ти се разхожда до Костинброд и тука става.Много изкам да ти видя JTD-то
                Brava JTD ELX
                105 к.с.99"

                Коментар


                  #9
                  за сега няма как да отида до костинброд защото ми взеха кни6ката за алкохол и ми иа гават на 13 този месец! кажи горе долу до каде идваш в софия и ще се разберем

                  Коментар


                    #10
                    Я ми прати на лично съобщение някъкъв тел. да се разбереме направо нещо.Ако ли не минавам през Обеля,центъра,Красно село,Бели брези общо взето където кажеш Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
                    Brava JTD ELX
                    105 к.с.99"

                    Коментар


                      #11
                      aide kazvai kade i koga da se vidim niakade iz soofia i da gi vzimam

                      Коментар


                        #12
                        Утре 15:00 на паркинга на Била,но ми потварди със сигорност,че ще дойдеш.Аз ще съм със Brava сребърен металик С 1885.Пускам ти на л.с.GSM-ма ми ако нещо се прецака.
                        Brava JTD ELX
                        105 к.с.99"

                        Коментар


                          #13
                          Продадени
                          Brava JTD ELX
                          105 к.с.99"

                          Коментар

                          Working...
                          X