Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Dedra 1.8i 91г 2700лв Спешно!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia Dedra 1.8i 91г 2700лв Спешно!!!

    Съдържание на обявата: Марка: Lancia Модел: Dedra Двигател: 1.8i Цена: 2900 лв. Тип двигател: Бензинов Мощност (к.с.): 110 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Лимузина Пробег: 200000 км Дата на производство: октомври 1991 г. Цвят: Черен Особености: ABSАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерМеталикСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключване Допълнителна информация: Автомобила е в много добро състояние. Има много добра музика касетофон Sony cd-changer Sony усилвател Sony и елипси Sony-Xplod. Koлата е с Нови гуми 15’ джанти перфектен салон. Преди 1000км са сменени накладки-предни и задни ангренажен ремък и ролка ремък на балансиращи валове и ролка и пистов ремък на динамо. Двигателя е много добър НЕ гори масло няма никакви течове не пуши. Колата се води 90коня и се плаща 28лв данък.

    #2
    Колега какво и е на колата че я продаваш. Нали я купи миналия месец или вече и се нарадва?
    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

    Коментар


      #3
      преди Дедрата имах аскона ГТ с мотор на кадетт ГСИ 1.8 115 коня, но за жалост катастрофирах с нея и отиде на скрап. Аз съм на 18год и малко не ми подхожда тази голяма кола за целите които имам. Затова съм писал и в другите форуми бартер за астра или голф. В момента имам един двигател c20xe 150коня от астра и искам да го имплантирам в някоя кола и имам план да го правя c20let 204коня . Дедрата е в добро състояние в сервиза на hit-ko й сменихме ремъци ролки и в последствие смених накладки. Там я закачихме на комп и всичко показа на 6 той може да го потвърди.

      Коментар


        #4
        Strabex написа:
        преди Дедрата имах аскона ГТ с мотор на кадетт ГСИ 1.8 115 коня, но за жалост катастрофирах с нея и отиде на скрап. Аз съм на 18год и малко не ми подхожда тази голяма кола за целите които имам. Затова съм писал и в другите форуми бартер за астра или голф. В момента имам един двигател c20xe 150коня от астра и искам да го имплантирам в някоя кола и имам план да го правя c20let 204коня . Дедрата е в добро състояние в сервиза на hit-ko й сменихме ремъци ролки и в последствие смених накладки. Там я закачихме на комп и всичко показа на 6 той може да го потвърди.
        Да бе то така се прави ц20лет...
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          с мерак и дооста пари става в опел форума има хора които са го правили и не е невъзможно.

          Коментар


            #6
            който иска без музиката смъквам цената

            Коментар


              #7
              2700

              Коментар


                #8
                продадена

                Коментар

                Working...
                X