Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лятото дойде и раздела дизели замря.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лятото дойде и раздела дизели замря.

    Какво става колеги времето се затопли и раздела замря.И не само този раздел всички раздели горе-долу са по същия начин.Забелязъл съм,че след застудяване на времето или валежи от дъжд форума има много повече нови теми и проблеми.В заключение някой има ли представа ще тъпчем ли сняг със зимните си гуми тази зима/лято/ или да ги сваляме вече.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    аз търся летни гуми и продавам моите летни, че са ми с размер 175/65/14.Търся 185/60/14 - 4 броя

    Коментар


      #3
      Re: Лятото дойде и раздела дизели замря.

      Tornado написа:
      Какво става колеги времето се затопли и раздела замря.И не само този раздел всички раздели горе-долу са по същия начин.Забелязъл съм,че след застудяване на времето или валежи от дъжд форума има много повече нови теми и проблеми.В заключение някой има ли представа ще тъпчем ли сняг със зимните си гуми тази зима/лято/ или да ги сваляме вече.
      Ще тъпчем Казват, че към края на месеца щяло да си стане зима
      http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
      Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
      FIAT Punto 02' 1.9 JTD
      FIAT Punto 99' 1.7 TD

      Коментар


        #4
        doofiat написа:
        аз търся летни гуми и продавам моите летни, че са ми с размер 175/65/14.Търся 185/60/14 - 4 броя
        Аз търся 195/50/15 и продавам 175/65/14 - летни. :D
        Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
        www.fiat-bg.org/forum

        Коментар


          #5
          Blue написа:
          doofiat написа:
          аз търся летни гуми и продавам моите летни, че са ми с размер 175/65/14.Търся 185/60/14 - 4 броя
          Аз търся 195/50/15 и продавам 175/65/14 - летни. :D

          Коментар


            #6
            Blue написа:
            doofiat написа:
            аз търся летни гуми и продавам моите летни, че са ми с размер 175/65/14.Търся 185/60/14 - 4 броя
            Аз търся 195/50/15 и продавам 175/65/14 - летни. :D
            Имам точно като за теб , но незнам дали ще можеш да си ги позволиш - Goodyear F1 със скоростен индекс V - 195-55-15, на около 7-8 хил.км. са.Цената е 400 лв. за четирите - нови са около 220 лв. з брой на гума със този скоростен индекс - макар че не мисля че ще ти е нужен колега!
            Alfa 156 2.4JTD ~180p.s., Alfa 145 1.9 JTD~140p.s., MAREA 2.4TD124p.s., TEMPRA 1.9 TD-92p.s., TIPO 1.6 2act-90p.s.

            Коментар


              #7
              аз пък мисля догодина да продам зимния комплект - 14ки, на лети джанти с 4 нови гуми и да си купя всесезонни 15ки и да си карам с тях. просто не съм планинар и само градско и всесезонките ще ми вършат работа
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                BEX---GT---TDi написа:
                аз пък мисля догодина да продам зимния комплект - 14ки, на лети джанти с 4 нови гуми и да си купя всесезонни 15ки и да си карам с тях. просто не съм планинар и само градско и всесезонките ще ми вършат работа
                Ако продаваш летите джанти с колежката Blue чакаме оферта.

                Коментар


                  #9
                  от времето та към баланса на гумите.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Аз пък в това топло време вместо добавките за нафта сложих 1.5/63л масло, ей така да чуя как мотора щял да заработи по-тихо. Заработи по-тихо, колкото на Вас ви падна (си мислите, че падна) разхода с добавките.
                    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                    Коментар


                      #11
                      Скоростен индекс "V"?!? До 240 км/ч! Тя Фиат-ката не можа да вдигне толкова. Иначе съм си приготвила 400 лв за гуми, но ми се иска да са нови, колега. Мерси за предложението!
                      Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                      www.fiat-bg.org/forum

                      Коментар


                        #12
                        Blue написа:
                        Скоростен индекс "V"?!? До 240 км/ч! Тя Фиат-ката не можа да вдигне толкова. Иначе съм си приготвила 400 лв за гуми, но ми се иска да са нови, колега. Мерси за предложението!
                        за 100-на лева на гума - май само Uniroyal от марковите ще намеришако не ползваш някаква отстъпка все пак
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          doofiat написа:
                          аз търся летни гуми и продавам моите летни, че са ми с размер 175/65/14.Търся 185/60/14 - 4 броя
                          E разликата е никаква. Само дето ше стъпваш 1 см повече
                          _______
                          146 JTD

                          Коментар


                            #14
                            pinifarina написа:
                            Blue написа:
                            doofiat написа:
                            аз търся летни гуми и продавам моите летни, че са ми с размер 175/65/14.Търся 185/60/14 - 4 броя
                            Аз търся 195/50/15 и продавам 175/65/14 - летни. :D
                            Имам точно като за теб , но незнам дали ще можеш да си ги позволиш - Goodyear F1 със скоростен индекс V - 195-55-15, на около 7-8 хил.км. са.Цената е 400 лв. за четирите - нови са около 220 лв. з брой на гума със този скоростен индекс - макар че не мисля че ще ти е нужен колега!
                            Goodyear Eagle F1 не стана ли гума номер 1 на миналата година?
                            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              Имам оферта - оригинални 15-ки лети от Брава + 3 НОВИ гуми Dunlop 195/50/15 за 500 лв. Мисля да ги отнасям. Дават и някаква Ласа, ама ще я наритам. Иначе си бях решила да взема Кумхо или Фулда. Ползвам 10% в Радиал и Фулдата щеше да ми излезе 350 лв комплекта.
                              Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                              www.fiat-bg.org/forum

                              Коментар

                              Working...
                              X