Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ужасна катастрофа...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ужасна катастрофа...

    Днес вечерта около 22.00 - 22.15 на бул. Драган Цанков посока от кулата към строителния техникум на широкото преди автокъща капитолия (мисля че тя беше) джип и кола се бяха ударили челно , колата не приличаше на нищо подобно . Видях една Брава и помислих да не е някои познат от форума и намалих и се загледах но никои не познах...2 линеики бяха там а , т*пите полицаи даже не се бяха сетили да отцепят движението на отгоре хвърчащите коли със 80-100 км/ч ( при ограничение 40 )лошо... много лошо, дано да са живи и здрави хорицата...
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    #2
    Аз на тоя булевард преди 5-6 години видях как се бяха ударили 2 патрулки. Бяха си влезли до половината една в друга.... много ме беше яд, че нямах нещо за снимане иначе къде там има автокъща ?! нещо не мога да се седя точно за къде говориш
    Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
    Polo 1.0, юли 1997г.

    Коментар


      #3
      ем като тръгнеш към кулата от ляво ти се пада само хубави коли са не може да не си забелязал
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        CCB написа:
        Аз на тоя булевард преди 5-6 години видях как се бяха ударили 2 патрулки. Бяха си влезли до половината една в друга.... много ме беше яд, че нямах нещо за снимане
        То сега като го чета и мен ме доядява!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар

        Working...
        X