Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Админчета помощ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Админчета помощ!

    Админчета, не знам аз ли съм тъп или пък съм кьорав(казано по нашенски) ама не мога да видя откъде се закачат фаилове (картинки) във форума. ПОМОЩ!Ако въпроса е тъп, сори
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Да ама нямам такива рабти. Пратих ти на мейла какво виждам. Не знам дали не е от профила ми.ПП - нещо и в БОЛА не мога да качвам в моменте - вади ми 0 стойности за размер.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      АХАМ,....

      Коментар


        #4
        mariobg, махни тогава стария скин за да няма такива инфекции повече

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Re: АХАМ,....

            mariobg написа:
            Готов си, не си го виждал защото си използвал старият скин на форума, където не съм редактирал файловете, за да работи мода, промених ти скина и всичко вече трябва да ти е ок!
            Сори ама пак не става, да не би скина да не си ми сменил. Мога ли отнякъде да си го сменя ръчно, защото не намирам.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Не змнам какъв е проблема при мен, но и аз не мога да ъплоудвам файлове

              Коментар


                #8
                ПРИКАЧВАНЕ НА ФАЙЛОВЕ

                Коментар


                  #9
                  Само един въпрос - при мен изобщо няма такова меню за "прикачване на файл(ове) " Странно, преди няколко дена го имах, апък сега изчезна .mariobg- доста добре си го обяснил.
                  FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                  Коментар


                    #10
                    Re

                    И при мен въобще няма "прикачване на фаилове"!От какво може да е?
                    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Re: ПРИКАЧВАНЕ НА ФАЙЛОВЕ

                        mariobg написа:
                        Humppa: Какъв размер и вид файл се опитавш да качиш???(погледни снимката която прилагам, за теб съм сложил една стрелка да видиш къде да чукнеш и да разбереш какво е разрешено и до каква големина)Yavor: Ето ти снимка на менюто за прикачване на файлове: п.с. За повече инфо прочетете "Въпроси/Отговори"
                        Извинявай Марио, ама аз не съм малоумен. Ако това го имаше щях да го видя въпреки че имам по 2,5 диоптъра астигматизъм на всяко око и нося очиля с антриефлексни стъкла.Пращам ти .jpg на е-маила.Пич, мислиш ли че всички тук се приемаме за малоумни??? Не вярвам. Не виждам защо трябва да се засягаш след като аз съм седнал да се мъча да ти реша проблема, и за да не става една безкрайна дискусия съм си поиграл да е нагледно всичко и за теб и за всички потребители, а ти ми образиваш изречения със самоирония в тях.п.с. И аз съм с диопри и астигматизъм, но се справям "засега" с виждането И да не се засегнеш пак, че ще дийда до Хасково да се разберем на масата
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Ха, сега го имам ама ту го имам, ту го нямам. Има ли някаква зависимост от това на какво отговарям или ...
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              Mario, извинявай за работата която ти създадох, но в началото наистина никъде не можех да качвам файлова, а после явно вече бях приел проблема за даденост. Сега всичко е наред. Искам само оабче да кажа че едва ли повече от 20% от хората обръщат внимание на тези надписи отдолу - аз знам че ги има, видял съм ги , ама не ги препрочитам. Чесно казано не знаех че в различните категории има различни права, а от друга страна това се получи май след ъпдейтването на форума - обаче нека сме чесни - вие админите казахте само: вече можете да качвате файлове, обаче никои никъде нбе спомена че има разлика. Аз май бях един от първите дето изрева - изобщо обаче не можех никъде, кълна се. В крайна сметка благодаря за съдействието обаче искам нещо да ти каж а: АЛО МОМЧЕНЦЕ, ТИ С КАКВО ПЛАШИШ ХАСКОВСКИЯ ШАМПИОН НА 3Х100 С ШОПСКА САЛАТА! Ако наистина имаш път насам, обади се, за мен ще бъде удоволствие да се почерпим. Аз лично много съжалявам че никак нямам възможност да идвам на срещи в София, но моите пътувания до там са винаги служебни и все времето не стига. Чакам да се организира някой автопоход до някъде наблизо та да се включа и аз.
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X