Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ако някой ми помогне ще черпя !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ако някой ми помогне ще черпя !!!!

    хора помогнете и ми кажете къде да отида да ми оправят колата Фиат браво дизел ?! подгряващите ми свещи не работят и неискат и да тръгнат ?! релето работи ! свещите работят !! само 4е като дадеш на контакт не отива ток до релето за да го включи и да подгреят от пловдив съм ! ходих на 3-4 сервиза никой неможе да го оправи !!! ще ходя сега в BOSH другата седмица ама ......... незнам колко пари ще ме оръсят там

    #2
    Струва ми се, че проблема ти е в компютъра! Именно той управлява блока на подгряващите свещи. Пробвал ли си да рестартираш компютъра, сам, или в сервиз?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Пробвай с откачане клемите на акумулатора!
      Space Star 1.9 DID

      Коментар


        #4
        А мен защо ме съмнява,че ток до релето почти постоянно трябва да отива и само като дадеш на контакт тогава го пуска към свещите за определено време.Някой не може ли да изрови схемичка и да постне.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5


          постоянния ток в релето си го има ! няма го управляващия - като дадеш на контакт да включи

          Коментар


            #6
            Ето ако мога да помогна с това.
            Прикачени файлове
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар

            Working...
            X