Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сутрин внимавайте и карайте по-бавно от обикновено!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сутрин внимавайте и карайте по-бавно от обикновено!

    Колеги, знам, че няма да открия топлата вода с тази тема, но все пак искам да го кажа - ВНИМАВАЙТЕ СУТРИН!От началото на седмица забелязвам по моя 15 километров маршрут от Горна баня-Околовръстното-бул.България-Центъра, че асфалта е замръзна и се пързаля много. Въпреки, че са високи температурите през деня, през нощта е страшно.На всичкото от горе всяка сутрин се учудвам на акъла на камикадзета, които хвърчат и правят рязки маневри. На пръв поглед асфалта е чист, но встрани се вижда побелял от сланата.ВНИМАВАЙТЕ!!!

    #2
    И аз да се присъединя внимавайте с отсечката от с.Осетеново-Калофер-Стражата-Пътя за Пловдив.Ужасно коварно е сутрин настилката е толкова заледена,че и АБС няма да ви спаси.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      И аз да се присъединя внимавайте с отсечката от с.Осетеново-Калофер-Стражата-Пътя за Пловдив.Ужасно коварно е сутрин настилката е толкова заледена,че и АБС няма да ви спаси.
      По моя маршрут до средата на бул.България, ABS-а никак не помага, когато си с 60-70.Иначе като се качвах на Витоша преди две седмици, при бавно спускане по зледен и неопясъчен дълъг участък само на ABS, без колата да е на скорост, колелата не блокираха.

      Коментар


        #4
        А аз искам да кажа да се внимава на надлез Надежда Сутрин е такава пързалка там,че...
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Сутрин по булевард Бъкстон по паветата така се хлъзга, че като въртиш волана колата въобще не реагира...
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Точно така, вчера сутринта слизах от цариградско за към летище софия на острия завой, карах както винаги с 40 но тоя път полетях и леко се блъснах от страни в бордиура... страшно е ...

            Коментар


              #7
              Да добавим и "жълтите павета". Там е стъкло. Докато не изсъхнат е страшна лизгавица. Няма тръгване. Гумите въртят, колата едва се помества. Да не говорим за спиране.

              Коментар

              Working...
              X