Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Върхов клас на домашно Hi-Fi на "СОНИ"-Сенатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Върхов клас на домашно Hi-Fi на "СОНИ"-Сенатор

    Уредбата е върхово постижение на фирмата Сони почти невъзможно да се срещне на българският пазар. Предлага Долби кино озвучаване със 5 колони от по 120 вата и истински нискочестотен субуфер/под прага на чуваемост/ от 150 вата. Ресивер с 20 канала памет серво декове двойни, чеинджер система карусел и синхро драйв четене за високо качество, пиково изследване на дисковете и запаметяване на програми за рулетки. Долби киното предлага избор и настройки на различно комплектоване на говорителите при различно помещение и комбинации+ настройка на закъснението на риър звука за различни помещения, и три вида съраунд ефекти. Стилен чрен цвят и убииствен дизайн, със собствен музикален шкаф и тониран 80% предпазен екран Цената е 1600 лева за запитвания zango@abv.bg
    Прикачени файлове
    164 V6 Turbo I.E. 240 Hp/380 Nm-подвижен психодиспансер
    Bravo 1.6 16v 103 Hp-My new beloved

    #2
    това като го гледам е на повече от 10 годинки
    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

    Коментар


      #3
      Сигурно има антикварна стойност

      Коментар


        #4
        Тази техника много скъпа и след време!!!! За колегата който я продава... ние тука караме коли за по толкова пари така че на дали ще се намери ценителя в този форум който ще даде тази сума за това чудо на техниката! Аз лично имам Дек Сони 80год. ТСК-80 със сен-феритна глава, един познат колекционер ми даваше луди пари да го купи, но реших че след още време ще струва повече и не го продадох!Успех с продажбата колега, дано си намери собственик това Чудо!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          аз лично съм голям ценител на качествения звук преди 2 години за коледа си купих това: http://www.epinions.com/pr-Sony_STR-...pecsобаче са нямам кинта да си купя и колоните за са го карам с 2 тъндър ... Вярвайте ми всичко се тресе! а може да закача още 5 колони за другата година още 2 колони
          Punto 2002 - смачкано

          Коментар

          Working...
          X