Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се чисти дюзата на инжекциона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се чисти дюзата на инжекциона

    На ултразвукова ваничка се чисти... в автосервиз европа ми взеха 15 лева за почистването може да им я занесеж и да ти я изперат....

    #2
    Митко, пробвал ли си с Redex??? аз съм много доволен от тази добавка! няколко пъти съм сипвал кофти бензин и колата започва да придърпва зверски, сипвам оказаното количество на шишето в резервоара и за около 1км всичко се оправя!

    Коментар


      #3
      Има едина магазин на Симеон и Антим-Спектроматик,взимат 12 лв за почистване и си разбират от работата доста
      Lancia Lybra 2.4 JTD
      Fiat Punto MK2 1.2 16V Sporting
      Fiat Punto MK2 1.2 16V

      Коментар


        #4
        потенциометръната плочка проверявал ли си я дали работи както трябва

        Коментар


          #5
          Имам проблем който е май точно такъв . Карам на метан и от известно време колата върви ужасно на бензин...освен това ми свети лампичка с 1 пръскачка. Мисълта ми е...ще се оправи ли ако сипя 20-на кила бенз. и някоя добавка за почистване на инжекцион...или да я карам някаде да я правят?Много ще съм благодарен ако някой ми помогне, защото колкото много разбирам от компютури...толкова по-малко разбирам от каручки
          Fiat Bravo - 1.6 16V - МЕТАН.

          Коментар


            #6
            ovkiller написа:
            Имам проблем който е май точно такъв . Карам на метан и от известно време колата върви ужасно на бензин...освен това ми свети лампичка с 1 пръскачка. Мисълта ми е...ще се оправи ли ако сипя 20-на кила бенз. и някоя добавка за почистване на инжекцион...или да я карам някаде да я правят?Много ще съм благодарен ако някой ми помогне, защото колкото много разбирам от компютури...толкова по-малко разбирам от каручки
            За този проблем ще трябва да поразровиш раздел Газови уредби - там този проблем е разискван многократно и няма да се оправи с наливане на бензин...
            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

            Коментар


              #7
              Може проблема да не е само от дюзите.
              BRAVA 1,4 12V
              Nissan Navara

              Коментар


                #8
                Проблема е по-скоро потенциометъра на дроселната клапа на моноинжекциона! Решението или нов потенциометър(135лв) или такъв втора употреба (30лв) или моноинжекцион- втора употр.(110-150лв)

                Коментар

                Working...
                X