Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бушон на подгряващи свещи ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бушон на подгряващи свещи ?

    хора някой знае ли каде е ? днеска е оставих на един майстор да ми сменя едни лагери отзад и после като е взех не ми работеха подгряващите друго нещо..... на термостата има ли някакъв датчик нещо ? щото по принцип не загряваше а одеве като мръднах едни кабели и одеве гледам загря а тва не се беше случвало ? чак и нов термостат щях да копувам ама тоя ако е нещо такова да се оправи ...... ????дайте няква нафта по евтинка ? от пловдив съм

    #2
    Колега! Първо си оправи правописа и техническите грешки! След това уточни за, кой модел Фиат иде реч. Накрая за да не ме намразиш много ще споделя при TD100 мотора, къде се намира въпросният бушон-под черният капак зад акумулатора!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Погледни под шофьорската седалка. Има едно копче, което прекъсва тока към свещите. Опитай с него.

      Коментар


        #4
        doofiat написа:
        Погледни под шофьорската седалка. Има едно копче, което прекъсва тока към свещите. Опитай с него.
        Този бутон прекъсва и доста други работи, ако му се беше активирал съвсем нямаше да може да запали, а аз останах с впечатлението, че е запалил някак.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Колеги, успяхте да ме шашнете, къде под шофьорската седалка пък има бушони??? и за какво отговарят? Тези италианци са пръснали ел.инсталацията из цялата кола направо! А по темата: наистина, всички бушони за ел. на двигателната система са в една щерна кутийка до акумулатора, на която пише fuse /бушон/. Самите релета, мисля, че са в жабката, като се махне капака вътре.
          Bravo SX TD100, 1997

          Коментар


            #6


            Много лошо стана някой да помага ..... ходих на майсторИ значи от релето към свещите всичко е наред само че тока който управлява релето не стига до релето ? минава през някакъв датчик ли какво никой неможе да разбере ?! сега е паля без подгряване и се мъчи много хайвана и хич не е хубаво така , макар че сутрин е паля с кабел - от акумулатора към свещите някой ако знае някав бушон ? друго реле ? какво може да е ? а тва копче отдолу за какво е всъщност ?!

            Коментар

            Working...
            X