Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Като изключа от контакт при запалени фарове нямам габарити.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Като изключа от контакт при запалени фарове нямам габарити.

    Нормално ли е като изключа от контакт колата при запалени фарове да нямам габарити. Аз преди месец си купих Браво и от тогава си е така. Това ако не е нормално, каква е повредата?

    #2
    Напълно нормално е!Има едно допълнително бутонче на ключалката,което като натиснеш можеш да завъртиш ключа назад и габаритите светват,а ключа можеш да го извадиш
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #3
      Мерси.

      Коментар


        #4
        Ха,

        Ей този номер не го знаех.Предполагам,че и при Брава е така.Ще опитам,много интересно.Успехи !!!

        Коментар


          #5
          При всички Фиати е така.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Yavor написа:
            При всички Фиати е така.
            И Ланчии, а може би и Алфи

            Коментар


              #7
              damianoff написа:
              Напълно нормално е!Има едно допълнително бутонче на ключалката,което като натиснеш можеш да завъртиш ключа назад и габаритите светват,а ключа можеш да го извадиш
              При Темпрата дори след натискането на бутона ключа се върти до положение "Парк".

              Коментар


                #8
                Супер,

                Снощи пробвах с бутона на контактния ключ и...СВЕТНАХА ГАБАРИТИТЕ !!!Благодаря много за полезната информация.Успехи !!!

                Коментар


                  #9
                  Re: Супер,

                  [quote="milky"]Снощи пробвах с бутона на контактния ключ и...СВЕТНАХА ГАБАРИТИТЕ !!! При това положение на ключа ,ако включиш някой мигач, ще светне само този габарит , който мигач си включил.
                  Италианските коли са номер 1

                  Коментар


                    #10
                    nas (TM) написа:
                    Yavor написа:
                    При всички Фиати е така.
                    И Ланчии, а може би и Алфи
                    Абсолютно вярно Yellow_Flash_Colorz_PDT_18

                    Коментар


                      #11
                      Re: Супер,

                      Shefa написа:
                      При това положение на ключа ,ако включиш някой мигач, ще светне само този габарит , който мигач си включил.
                      а това и аз го пробвах с включени габарити и ръчката на мигача надолу примерно за левият габарит да свети само, но не става.
                      Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                      Lancia Dedra 1.6 91г.

                      Коментар


                        #12
                        аз пробвах ама не мога да включа на парк. става въпрос за черничкото копче нали? натискасе и се завърта нали?

                        Коментар


                          #13
                          mitkomar написа:
                          аз пробвах ама не мога да включа на парк. става въпрос за черничкото копче нали? натискасе и се завърта нали?
                          Да,натискаш го и го завърташ ключа назад и би трябвало да стане.А на мен също не ми става далаверката само с десния или левия габарит.Светят си ми всички фарове,без значение в кое положение ми е ръчката за мигача.
                          SKODA 105L '78
                          PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                          FIAT 126p '89
                          TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                          GRANDE PUNTO 1.2 '06

                          Коментар


                            #14
                            mitkomar написа:
                            аз пробвах ама не мога да включа на парк. става въпрос за черничкото копче нали? натискасе и се завърта нали?
                            И при мен го имаше тоя проблем и се оказа, че е от ключа (може би защото е доста износен). При едното положение влиза и завърта на "ПАРК" без проблеми, но на другото имъм чуството, че ще се счупи.

                            Коментар


                              #15
                              Ако е износен патрона е напълно възможно да не можеш да върнеш в положение парк.Може да се отремонтира, но трябва да прецениш заслужава ли си да даваш пари за ремонт при положение че не заяжда когато въртиш в посока палене.

                              Коментар

                              Working...
                              X