Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

авто морга

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    авто морга

    колеги много ще съм Ви благодарен ако ме упътите към някоя морга.трябва спешно да си намера един подкалник(мисля че се пада под алтернатора). при италянеца го няма до колкото знам става и от ланча!а ако пък някой има такъв и не му трябва да се обади и ще го спазарим става дума за типо :D

    #2
    На околовръстното , при "излаза" на Симеоновско шосе, малко по-надолу от кръстовището, почти зад спирката в посока "Младост" има една морга, там има бяло Типо на части, ударено е зверски, но отзад. Иди да видиш.

    Коментар


      #3
      на стамболийски в магазина на фиат има по 22 лв преди месец си взех

      Коментар


        #4
        pugsy, моля те кажи ми къде по-точно на стамболийски е този магазин, защото не го знам!мерси :D

        Коментар


          #5
          На Стамболийски и Одрин на ъгъла се пада-то там друг магазин за авточасти май няма
          Lancia Lybra 2.4 JTD
          Fiat Punto MK2 1.2 16V Sporting
          Fiat Punto MK2 1.2 16V

          Коментар


            #6
            леле малееее

            приятел новите части са евтини за да търсиш моргите виж поразпитаи по магазините -за питане пари не взимат а някои части като нови са по-евтини убедил съм се
            -------------------------------
            0898506763

            Коментар


              #7
              тръгнах да търся по моргите този подкалник защото не съм знаел че може да го има в магазин

              Коментар


                #8
                pugsy в този магазин ми казаха че такова нещо не са получавали никога ако се сетиш за някое подобно място ще съм ти благодарен!

                Коментар


                  #9
                  9838273 втора търсиш Фади8468008на стамболийски сега им се обадих и имат 29лв

                  Коментар


                    #10
                    ...

                    Коментар


                      #11
                      стана ми ясно за малката пласмаса за това му дадох тел. на един приятел "фади"

                      Коментар


                        #12
                        прав си колега hf hpe, не ми трябва целият подкалник ами някаква малка пластмаса, лошото е че не знам как изглежда мога ли да разчитам на вас да ми дадете телефони на Ауто италия и Вантотрейд?мерси

                        Коментар


                          #13
                          леле малееее

                          и в ТиН кар правят поръчки и ги изпълняват за 2седмици
                          -------------------------------
                          0898506763

                          Коментар


                            #14
                            При 1.4 двигателя има ли такова нещо бренаправо ме хвърлихте в тъч с този подкалник при мен под алтернатора е земята и нищо друго.... пък и захващящо се за рога нещо досега несъм срешал по колата ми

                            Коментар


                              #15
                              ...

                              Коментар

                              Working...
                              X