Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам си колата :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам си колата :)

    Продава се:Fiat Barchetta 1.8 16v VFDДанни:Дата на производство - септември 1995 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 131 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КабриоПробег - 111011 кмЦвят - ЧервенГрад СофияОсобености:2(3) ВратиABSAirbagАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерЛети джантиСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеДопълнителна информация:Спортен филтър K&NСпортна генерация до краино гърне(краиното гърне е от САЩ)Чип тунингЛети джанти 17" (летни гуми)Метални джанти 15" (зимни гуми)разход градско:11-12извънградско: 6.5-100км/ч; 7.5-140км/чДържа да отбележа че колата е в отлично техническо състояние, каско за 10.000лв. до юни-2007. Цената може и да се коментира, но само на място(след като колата е видяна и има интерес)!Снимки:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=91650&photo=1[/b]

    Hot!!!

    #2
    Опа забравих За контакти: 0886341886 или на Л.С.Цена: 11500 лв.

    Hot!!!

    Коментар


      #3
      Колега, а само да питам задното гърне колко ти излезе и искаш ли бартер за друго?
      Fiat Punto GT

      Коментар


        #4
        fergy написа:
        Колега, а само да питам задното гърне колко ти излезе и искаш ли бартер за друго?
        Ами не я разпарчетосвам Сглобил съм я с любов, а и я продавам цяла. А аз го взех на разпродажба беше последен в магазина за 250$ иначе са по 400$. Разликата с тези от илиенци е огромна , а най-очевадна е изработката и плазменото заваряване и т.н.(много детайлна и изпипана работа).Успех с намирането на ауспух на твоята Фиатка ако е Фиат де

        Hot!!!

        Коментар


          #5
          не че искам да ти цапам темата, ама в това студено време да продаваш кабрио е все едно да продаваш на бедуини пясък или на ескимоси сладолед....
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            donnna написа:
            не че искам да ти цапам темата, ама в това студено време да продаваш кабрио е все едно да продаваш на бедуини пясък или на ескимоси сладолед....
            Защото?! Ти зимата изключваш ли си хладилника по тая логика ... Хахахахаха За хубавите неща всяко време е подходящо

            Hot!!!

            Коментар


              #7
              само неразбрах бартер правиш ли с доплащане
              Mercedes E200 coupe

              Коментар


                #8
                icomirGT написа:
                само неразбрах бартер правиш ли с доплащане
                По принцип се целя за Фиат Купе Турбо или една друга подобна , но все пак съм открит за оферти. Предпочитам предложенията да са на Л.С.Мисля че е в полза и на двете страни Даваи

                Hot!!!

                Коментар


                  #9
                  Ъп

                  Hot!!!

                  Коментар


                    #10
                    Малко Ъп

                    Hot!!!

                    Коментар


                      #11
                      колега не съм карал такава совалка ама колегата ми има пуно ХГТ с съшия мотор и блокаж на котията тази машина нагъва асфалта под колелетата предполагам че и твоята е така мн. добра колица успех с продажбата
                      Putno gt powa

                      Коментар

                      Working...
                      X