Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто 1.1 бензин Цена: 3600 лв.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Пунто 1.1 бензин Цена: 3600 лв.

    Fiat Punto 1.1i S 553600 ЛВ.Данни:Дата на производство - август 1997 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 55 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 180000 кмЦвят - ЧеренОсобености:2(3) ВратиAirbagСтерео уредбаДопълнителна информация:Закупена е от първи собственик от Германия. Регистрирана преди една година и половина в BG, с Шуменска регистрация. Икономична и удобна за градско ползване кола. Наскоро са сменени маслото, маслен филтър, въздушен филтър. Сега е с 4 бр. зимни гуми, давам и 4 бр. летни гуми с джанти. Има и 2-ра въздушна възглавница за пасажера отпред, което е като допълнителна екстра за модела S. В колата има диск чейнджър JVC 12 DISC с управляващ касетофон. Годишна винетка до края на месец януари. Приемам и БАРТЕРИ. За други въпроси на тел. 0887 963 110 - по всяко време.Продавач:Регион: Шументел.: 0887963110
    Прикачени файлове

    #2
    и още снимки
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Точно такава ще търся за жената ама след няколко месеца че не съм готов финасово, а и още не е взела шофьорския изпит пред мен, въпреки че взе официалния пред ДАИ - просто трагедия е обучението. Сори за ОФФФА
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Ако до тогава не съм я продал, може тази да стане колата за нея. :D

        Коментар


          #5
          продадена

          Коментар

          Working...
          X